Десять дивних памяток Мексики

Мексика - дуже колоритна країна, яка знаходиться в Північній Америці. Вона поєднує в собі спокійний пляжний відпочинок, незвичайні загадкові екскурсії і бурхливе нічне життя. Якщо вам доведеться побувати на курортах Мексики, обов'язково відвідайте хоча б деякі її пам'ятки.

Чічен-Іца

Це священний селище, розташоване на півострові Юкатан, в якому жив древній народ майя. Поселення засноване приблизно в VI столітті до нашої ери. Чичен-Іца вважається найбільш збереженим містом майя, тому такий популярний. Найзнаменитіший будова міста - це храм бога Кукулькана, піраміда заввишки 30 метрів. На вершину піраміди (де відбувалися жертвоприношення) ведуть чотири сходи, число сходинок сходів дорівнює кількості днів у році. Також знаменитими будівлями поселення є Колодязь смерті, Храм ягуарів, Храм воїнів, Палац черниць і інші. Зруйнований місто було в XII столітті індійським правителем Хунак Кєєля.

ВОДОПАДИ МЕКСИКИ

Купить виагру и решить свои проблемы с эрективной дисфункцией Вы можете прямо сейчас!

У Мексиці величезна кількість красивих водоспадів. Найвищий - Басасеачі висотою 246 м. Ще два дивовижних водоспаду - Місоль-Ха (з незвичайною печерою під ним) і Агуа Азул - знаходяться недалеко один від одного, в штаті Чіапас. Водоспад «Різдвяне дерево» - дуже популярне туристичне місце. Скала під ним має незвичайну форму, схожу на гілки ялини, до того ж вона поросла мохом і тому має зелений колір.

МІДНИЙ КАНЬЙОН

Він знаходиться в штаті Чіуауа. Це природне диво материка. Дістатися туди можна тільки на поїзді від Мехіко, шлях досить довгий - 655 км. Глибина каньйону досягає 1,5 км. У деяких місцях він глибше, ніж знаменитий Гранд Каньйон США, а за розмірами перевищує його в чотири рази. У каньйоні розташовані найвищі водоспади Мексики. Великою популярністю користуються термальні джерела, які тут розташовані. Взимку на схилах каньйону лежить сніг, а в ущелині зеленіють дерева. Це пояснюється великим перепадом температур. Мідний каньйон є Національним парком.

Палац витончених мистецтв

Палац вражає своєю розкішшю, він вважається символом Мехіко. Крім оперних і балетних виступів, тут проходить безліч виставок. По сусідству знаходяться музей архітектури і Національний музей. Будинок побудований з каррарського мармуру. Будівництво тривало довгих 30 років.

Підводна МУЗЕЙ В МЕКСИЦІ

Це найбільший з подібних музеїв світу, знаходиться він неподалік від острова Мухерес в Карибському морі, на глибині близько 10 м. Ідея створити його належить англійському скульпторові Джейсону Тейлору. Музей заснований в 2009 році і нараховує понад 400 експонатів. Бюджет проекту склав близько 400 тис. Дол. Унікальні експозиції нікого не залишать байдужим і подарують відвідувачам масу емоцій.

ПАРК Шкарет

Це природний парк розваг з зоопарком і ботанічним садом, водоспадами і підземними річками, печерами, яскравими вечірніми шоу (наприклад, танцювальне і кінне шоу, акробатичні номери, обряди народів майя та інші). Територія унікального парку величезна, обійти його за один день неможливо. Тут ви також зможете відвідати ресторан зі шведським столом, що включено у вартість квитка. Відкрито природний парк в 1990 році. У Шкарет зібрані визначні місця всієї країни, стародавня історія, археологічна спадщина поєднується з різноманітністю флори і фауни.