​7 Лайфхак для тривалого перельоту

Довгі авіаперельоти - вимушена необхідність для досягнення великих цілей. Однак дотримання нескладних правил дозволить зробити їх куди більш приємними. Читайте і запам'ятовуйте!

7 Лайфхак для тривалого перельоту

По максимуму використовуйте привілеї карти програми «Аерофлот Бонус»

Накопичуйте за кожну покупку преміальні милі, які потім можна обміняти на польоти з Аерофлот і учасниками альянсу Sky Team. Розпоряджайтеся засобами банку до 50 днів без сплати відсотків. Оцініть переваги відновлюваної кредитної лінії та оплати покупок по всьому світу. І звичайно, користуйтеся привілеями елітного клубу: доступом в зали підвищеної комфортності, прискореної реєстрацією і пріоритетною посадкою, можливістю підвищити клас обслуговування з економ- до бізнес-класу та іншими послугами.

Качественные фасадные панели купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Виспіться перед польотом

Іноді радять, навпаки, сідати в літак втомленим: мовляв, так буде простіше заснути в незручному кріслі. Однак це призведе лише до того, що після польоту ви будете почувати себе зовсім розбитим. Розумніше вирушати в дорогу відпочив: навіть якщо не вдасться подрімати в небі, у вас залишиться запас сил ще на якийсь час.

пийте воду

У салоні літака низька вологість, через що організм потроху зневоднюється, і потрібно заповнювати недолік рідини. Але не перестарайтеся: занадто багато випитої води призведе до набряклості ніг. Одного склянки за годину цілком достатньо.

Не переїдайте

Цей пункт пов'язаний з попереднім: для травлення потрібна рідина, якою в польоті і так не вистачає. Обмежтеся легким низькокалорійним перекусом.

Користуйтеся зволожуючим кремом або термальною водою

Причиною неприємних відчуттів знову є низька вологість на борту: шкіру сушить, вона дратується і червоніє. Спеціальні засоби зволожують і заспокоюють її краще, ніж звичайна вода. Аналогічно варто зволожувати і слизову носа, наприклад, фізіологічним розчином морської води.

Робіть вправи для ніг і ступень

Довге сидіння на одному місці зменшує приплив крові до ніг, тому розминайте їх час від часу. Виконуйте прості вправи для ступень: по кілька разів переставляйте з п'яти на носок, робіть обертальні рухи, втягуйте і різко розслабте пальці. Та й просто пройтися по салону буде корисно.

Візьміть в салон теплий одяг

У літаках часто прохолодно: члени екіпажу налаштовують температурний режим під себе, і такий мікроклімат дозволяє їм зберігати бадьорість, тоді як спека викликала б сонливість. Крім того, на великій висоті у пасажирів зрідка виникає гіпоксія - стан, викликаний нестачею кисню. Якщо дихати теплим повітрям, ризик її розвитку вище, тому співробітники підтримують прохолодну температуру. Загалом, теплий светр в салоні не завадить.