​Життя в подорожах

Тревелівінг з'явився в нашій країні не так давно, але стикаючись з цим словом, навіть у середнього російського людини, вже натренованого на інтуїтивне розуміння нових англіцизмів, швидко в голові малюється картина "життя в подорожах" (від англійського travel «подорожувати» і live «жити »): тури, поїздки по різних дивних місцях, багато нових вражень, і безтурботні дні відпочинку ...

Прекрасна ідея, хто б сумнівався, але а якщо задуматися про фінансовий питанні, то тут навряд чи хтось зможе собі це дозволити. Однак, число російських тревеліверов вже налічує сотні. А тому, що до самої ідеї тревелівінга путівки і тури ніяк не належать.

Проффессиональное создание сайтов заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Насправді ж тревелівінг - це саме життя, її безперервне і самостійну подорож. Справжній тревелівер весь час знаходиться в переїздах, поселяється на нових місцях на один - три місяці. Знімаючи квартиру або будинок, він неквапливо займається вивченням околиці, він насичується місцевою культурою і побутом обраного місця, а потім вирушає в нову подорож.

Життя тревелівера не схожа на життя туриста, а скоріше нагадує життя місцевого жителя, за рахунок чого його подорожі виявляються досить бюджетними. Житло знімається в оренду на один місяць або більше, так як на цей термін зняти квартиру коштує дешевше, ніж на пару днів. Крім того такий путушественнік поступово турбувався б місця, в яких роблять покупки місцеві жителі, і не купує їжу і товари в магазинах для туристів за завищеними цінами, їжу ж він готує сам на кухні, а не йде в дорогий ресторан. Тому для нього жити на новому місці нітрохи не дорожче, ніж жити в своїй рідній местномті, а якщо це країни третього світу, то там все набагато дешевше.

Зрозуміло, ідея такого життя є новою, не так давно її б назвали екстремальною. Але з тих часів на користь тревеліверов став діяти основний фактор: інтернет.

Зараз, завдяки зв'язку з інтернет, можливості заробити видалено, не прив'язуючи себе до якогось певного місця дуже розширилися. Професійний юрист, адвокат, врешті-решт менеждер ніколи не залишиться без роботи, та й будь-яку роботу можна знайти всюди.

Після отримання своїх перших грошей, ви зможете планувати нову поїздку, віза в китай вам обійдеться дуже недорого. Звичайно, тревеліверов підстерігають і інші проблеми. Як вони пояснять такий спосіб життя своїм рідним? Як їм створити сім'ю? Як вони ростять своїх дітей і виховують їх? Або єдиний вихід - жити для себе?

На практиці всі ці проблеми можна вирішити. Громадянин Росії Алекс Айвенго займається тревелівінгом вже протягом декількох років і говорить про те, що на початку його рідні та друзі не могли зрозуміти, як можна так жити, потім вони спробували зрозуміти, у них виник інтерес: що і як? І вони і самі вже не проти кудись поїхати. Проблему виховання дітей і їх утворення, зрозуміло доведеться вирішувати, і це не так просто. Алекс каже, що і для цього є варіанти: «У першу чергу, в різних, навіть не дуже розвинених країнах є школи з викладанням англійською мовою, ну а якщо країна розвинена, то навчання там зрозуміло на рівні. Крім того, інша можливість продовжити навчання - це отримувати шкільну освіту через інтернет. Хтось можливо поставиться до таких планів скептично, але факт є факт: багато тревелівери мають міцні і дуже щасливі сім'ї, в яких є діти і при тому їх батьки говорять про те, що вони здатні дати їм все що необхідно і навіть більш того, можливо навіть більше, якби вони не подорожували, а сиділи на одному місці; у їхніх дітей є чудова можливість пізнавати світ, і не за фільмами, описами або малюнків в підручниках, а вивчати і освоювати його самим.

Виходить, що головне для того, щоб стати успішним тревелівером - не боятися. Тревелівер є вільною людиною, що не боїться пізнавати нове і самому відповідати за своє майбутнє, живуть там, де йому добре, і так, де йому подобається. А в сучасному світі є всі можливості для здійснення цього, при цьому людина нічим не жертвує.