​Затонулий корабель Карнатік

Червоне море багатьох вводить в оману своєю величчю. Насправді є в ньому гарна, але небезпечна особливість - коралові рифи, про які розбиваються великі і малі судна, що лежать тепер на морському дні. Загиблі кораблі Хургади, більш-менш збереглися, привертають до себе всілякі дослідницькі експедиції, дайверів і мисливців за скарбами.

У числі таких знахідок і затонулий корабель Карнатік в Хургаді - популярне місце Червоного моря для дайверів. У 40 км на північ від курорту Ель-Гуна, в 11 км від Хургади на глибині 25-30 метрів лежать останки торгово-пасажирського корабля - одного з кращих вітрильних пароплавів XIX століття. Його ніс і корма рясно обросли водоростями і коралами, а всередині трюмів до сих пір стоять вцілілі, немов незаймані часом, бочки

Профессиональную химчистку ковровых изделий Вы можете заказать на сайте .chistyidom.kz по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Кілька історичних фактів

Побудований в Англії в 1862 році, корабель, що перевозив пошту, пасажирів, золото, вантаж міді і бавовни, налетів на підступний плоский риф, видимий тільки з близької відстані. Сталося це в 1869 році, на затонулому кораблі Карнатіке загинули 27 осіб, решта пасажирів і члени команди були врятовані проходять повз пароплавом. Судно поповнило список лежать на морському дні кораблів Хургади, частина його вантажу пізніше була піднята, але безслідно зникли кілька скринь із золотими монетами. Ця загадка до сих пір тягне до затонулого корабля Карнатік шукачів скарбу і скарбів з усього світу.

Туристам на замітку

Хургада багата визначними пам'ятками, тут організовується велика кількість екскурсійних турів до історичних та архітектурних пам'ятників, в тому числі і до затонулого корабля Карнатік. У захоплюючу подорож по Червоному морю, до чарівного світу коралових рифів запрошує відпочиваючих Хургада. Але зануритися в воду, побачити і помацати кораблі Хургади, знайшли останній притулок в скелях і рифах, можуть лише сертифіковані дайвери.

Затонулий корабель Карнатік в Хургаді є двощогловий вітрильник з паровою машиною. Довжина судна 98 м, а ширина 13 м, розташоване за островом Шедван. Після довгого забуття корабель був знову знайдений в 1984 році, і з тих пір це улюблене місце дайверів в Хургаді.

Соляна корозія невблаганно руйнує затонулий корабель Карнатік, а дерев'яні його палуби вже давно згнили і надали можливість безперешкодно проникати у внутрішні трюми. Корми пароплава з барвистим рифом на задньому плані і пропливають повз рибками є чудову композицію для зйомок на камеру або фотоапарат. Затонулий корабель Карнатік відкриє сміливцям захоплюючий підводний світ з різнокольоровими коралами і нерозгаданими таємницями.