З чого почати будувати будинок, підготовка і наступні кроки

На цьому етапі доведеться вирішити кілька важливих питань: вибрати місце для будівництва, визначити його бюджет, вибрати проект будинку, отримати дозвіл на будівництво і вибрати підрядника. Всі питання рівноцінні за значимістю, кожному доведеться приділити достатньо уваги.

Здесь вы сможете найти АВТОВЫКУП https://autovip.com.ua/ на выгодных условиях.

Купівля ділянки

При виборі та купівлі землі під новий будинок звертають увагу як на юридичні, так і на практичні нюанси. Процедура супроводжується оформленням безлічі документів, тому доцільно залучити перевіреного посередника - ріелтора або юриста.

Визначитися з тим, як правильно побудувати будинок, неможливо без детального огляду ділянки, на якому будуть проводитися роботи, а в ідеальному варіанті всі починаються з пошуку землі для будівництва. Так як комфорт майбутнього життя безпосередньо залежить від місця розташування ділянки, то при виборі останнього керуються кількома критеріями:

Особливості ділянки. До уваги береться не тільки площа, але і рельєф. Ділянка на схилі зажадає додаткових фінансових вкладень для планувальних і земляних робіт, спорудження підпірних стінок.

Документи власника (продавця). Необхідно упевнитися в їх справжності та в правильності заповнення (в наведених розмірах).

Розташування. Враховується близькість до цивілізації, якість під'їзних доріг, наявність зупинок громадського транспорту, екологічна ситуація (розташовані поблизу шкідливі виробництва). Важливо довідатися, чи не розташовано чи неподалік болото, очисні споруди або сміттєзвалище.

Інфраструктура. Оцінюється наявність інженерних комунікацій (детальну інформацію краще отримати в керуючої компанії).

Додаткові можливі витрати. Можливо, на ділянці є застарілі капітальні споруди, що підлягають знесенню, або високо проходять грунтові води, а значить, доведеться облаштовувати ефективну дренажну систему.

Цю та іншу корисну інформацію можна отримати від власників сусідніх земельних ділянок, а також в адміністрації населеного пункту.

Досвідчені, обізнані як правильно побудувати приватний будинок, фахівці радять зробити запит до відповідних установ про можливість підключення до існуючих інженерних мереж. В іншому випадку несподіваний заборона стане серйозною проблемою.

Коли місце для будівництва будинку остаточно вибрано, проводять заходи, що полегшують роботи:

Виконуються геологічні та геодезичні дослідження, топографічна зйомка місцевості. Результатом стане інформація про склад грунту і глибину залягання грунтових вод, яка допоможе адаптувати фундамент типового проекту під конкретні умови. Якщо на землі є розпочате будівництво, доведеться прив'язуватися до існуючого фундаменту і, можливо, його посилювати.

Після покупки ділянку огороджується.

Щоб не забруднити більшу частину землі будівельними відходами, необхідно визначити місце для складування сміття, замішування бетону, спалювання відходів, а також доступ будівельної техніки.