Як вибрати рулонні штори?

Перш за все, необхідно вирішити чи буде у вас відкритий або закритий кронштейн, на який намотується полотно тканини рулонної штори. Відкриті системи коштують дешевше і дуже прості в установці. Вони чудово підійдуть для декорування вікон в тому випадку, якщо не потрібно більш щільного закриття віконної рами. Утримання штори в нижньому положенні у них відбувається за рахунок магнітів встановлених в нижній частині вікна.

На сайте http://youtube03.com вы сможете узнать еще больше про рулонные шторы.

У тому випадку якщо потрібно затемнення в денний час доби, доведеться встановити рулонні жалюзі із закритою системою. Вони найкращим чином захистять кімнату від палючого сонця і допоможуть дорослим і дітям повноцінно подрімати після обіду. Щільне закриття вікна в цій системі відбувається завдяки тому, що кронштейн закритий коробом, а краю тканини штор і механізм управління втоплені в бічні напрямні, закріплені на віконній рамі. Коштують такі штори трохи дорожче, і для їх установки потрібен фахівець.

Наступним етапом вибору рулонних штор буде підбір тканини по щільності. Вона буває трьох типів:

Нормальна - пропускає в кімнату до 70% світла,

Затемнена - пропускає всього близько 30% світла, створюючи напівтемрява,

Світлонепроникна - повністю ізолює приміщення від світлового потоку.

Крім того використовуються тканини можуть бути як натуральні, наприклад, з льону, бавовни, джуту або бамбука, так і синтетичні - це поліестер, скловолокно або нейлон. Натуральні найкраще підійдуть для оформлення спальні або дитячої. Для ванної та кухні перевагу потрібно віддати синтетичним рулонним шторам.

На останньому етапі вибираємо колірну гамму рулонних жалюзі. Якщо в кімнаті однотонні стіни, то дуже гармонійно виглядатимуть кольорові жалюзі , при цьому бажано щоб хоч один з танов збігався з декором. Рулонні штори ні в якому разі не повинні повністю повторювати колірну гамму стін, щоб не було відчуття замкнутого простору. Штори обов'язково повинні бути темніше або світліше. Для світлих кімнат на південній стороні найкраще використовувати штори холодних відтінків, а на північній теплих.