ЯК ВИБРАТИ РЮКЗАК

Рюкзак, безперечно, є невід'ємним елементом туристичного спорядження, без нього заняття туризмом стають просто неможливими. Саме з рюкзаком у більшості людей асоціюються «похід» і «турист». Слово «туризм» в російській мові означає дуже багато різновидів подорожей, починаючи від штурму Евересту закінчуючи тижневим лежанням на пляжі неподалік від готелю де «все включено», а в Європі і західних країнах прийнято розрізняти hiking - піші прогулянки на природу, у нас це називається похід вихідного дня; trekking - піший похід, як правило, по гірській місцевості або по передгір'я (рівнини там або розорані, або забудовані), з дрібними 2 - 3-х денними автономними переходами між туристичними базами; існує також backpacking - справжнісінький піший автономний похід довгий по тривалості. І ось ми підійшли до найцікавішого, якщо перевести останній термін на російську мову вийде дуже цікаве слово - «рюкзачнічество». До речі, слово «рюкзак» походить від німецького мови, дослівний переклад «спинний мішок».

На этом сайте вы сможете найти удобные и качественные Сумки по низкой цене.

Хороший рюкзак характеризується не тільки великим обсягом (згадаємо т.зв. «колобок»). В умовах тривалого пішого походу, а також при екстремальних навантаженнях і умовах дуже багато залежить саме від коректного підбору рюкзака. Хороший рюкзак, як правило, забезпечує полегшену перенесення великих за вагою вантажів завдяки правильному розподілу навантаження. Хороший рюкзак повинен бути якомога легшим, мати гарний опір низьких температур, а його матеріали (особливо нитки, стропи і пластикова фурнітура) повинні бути міцними на розрив. Якість рюкзака і його функціональність визначаються не одними обсягом, масою, кроєм або типом тканини, з якої він зроблений, але також і особливостями його підвісної системи, наявністю додаткових можливостей, якістю застосовуваної фурнітури. Універсальний рюкзак для походів знайти неможливо, його просто немає, з цієї причини ми вирішили допомогти вам розібратися, який саме рюкзак найкраще підійде під ваші завдання і потреби.

Класифікація рюкзаків буває як по конструкції, так і за їх призначенням. За призначенням рюкзаки прийнято ділити на декілька видів, серед яких: експедиційні, сноубордистські, лижні, скі-турівські, трекінгові, штурмові, роллерниє, велосипедні та міські. Залежно від конструкції рюкзаки прийнято розрізняти як станкові і м'які. М'які рюкзаки нерідко можуть являти собою звичайний мішок, до якого пришили лямки, але також можна зустріти і надзвичайно складну високотехнологічну конструкцію, яка оснащена підвісною системою анатомічного типу, нерідко в конструкцію таких рюкзаків входять вбудовані жорсткі елементами з легких металів. Втім, невеликі рюкзаки, наприклад, міські, як правило, не відрізняються складною конструкцією.