Як вибрати промисловий вентилятор?

Головною деталлю сучасної вентиляційної системи є вентилятор, так як завдяки йому здійснюється переміщення кисню.

У нас большой выбор промышленных вентиляторов смотреть на http://dzpo.com.ua/ven.html по низкой цене.

Вентилятори є досить поширеними системами і знаходять своє застосування практично у всіх популярних галузях народного господарства. Особливо великою популярністю користуються системи загального напрямку, які застосовуються в системах кондиціонування, вентиляції громадських, промислових і житлових будівель.

Щоб правильно вибрати і придбати промисловий вентилятор, потрібно знати основні параметри: тиск і промисловість. Під поняттям продуктивність мається на увазі той об'єм повітря, який системі необхідно перемістити на певну одиницю часу.

Тиск - це можливість агрегату переміщати кисень на необхідну відстань, тим самим долаючи опір системи. Крім того, важливим параметром є агресивність переміщення кисню, наявність домішок, його температура.

Знаючи всі ці дані, ви зможете з легкістю визначити різновид вентилятора, будь то радіальний або осьової тип. Все досить просто, для переміщення газових і повітряних вибухонебезпечних сумішей необхідно використовувати вибухозахищені системи з алюмінієвих сплавів або ж інших металів: наявність в потоці механічних домішок говорять про застосування пилових вентиляторів, а для відбору продуктів горіння - вентилятори - димососи.

Крім того, не варто забувати про кіловати електродвигуна, встановленого на агрегат. Важливо розуміти різницю між споживаної і номінальною потужністю.

Потужність відцентрових або радіальних агрегатів, з лопатками загнутими назад нижче, ніж з загнутими вперед. При цьому коефіцієнт корисної дії осьових систем значно вище за інших. Це говорить про те, що для переміщення певного об'єму повітря, найкраще придбати вентилятор ВЦП-7-40, який володіє меншою потужністю, ніж відцентрові системи.

Відмінність відцентрових (радіальних) від осьових вентиляторів не тільки конструктивно, але і в принципі їх роботи. Якщо ж осьові системи потік кисню переміщається уздовж осі обертання колеса, які насаджено безпосередньо на вал електричного двигуна, то відцентровий вентилятор викид кисню здійснює перпендикулярно осі обертання.