ЯК ВИБРАТИ КРОВАТЬ?

Як правильно вибрати ліжко, щоб вона була не тільки красивою, але і зручною? Адже людина проводить третину свого життя уві сні, тому і ліжко повинна відповідати всім вимогам комфорту. При цьому важливо звернути увагу не тільки на конструкцію ліжка, але і на матрац, який також є її невід'ємною частиною. У цій статті ми розкриємо секрети правильного вибору ліжка.

НА этом сайте вы сможете закать новую удобную кравать на наш вкус https://promebli.ua/krovati-kategoriya.html по низким ценам.

моделі

Ліжка діляться на класичні і розкладні. Класичні ліжка виготовляють з дерева або металу. Класичні ліжка можуть входити до складу спального гарнітура, або йти окремим предметом меблів. Класичні ліжка, в свою чергу, діляться на одно-, півтора- та двоспальні моделі.

Розкладні ліжка або ліжка-трансформери також користуються великою популярністю в силу своєї компактності і зручності в експлуатації. Існує велика кількість різновидів розкладних ліжок. Найпоширенішими моделями є диван-ліжко та крісло-ліжко, які займають мало місця в кімнаті і служать відмінним місцем для відпочинку.

Єврокнижка є ліжко-трансформер, сидіння якої висувається вперед. На утворився просторі розташовуються подушки спинки. Акордеон є диван-ліжко, який розкладається по типу гармошки. Механізм трансформації такої моделі оснащений гратами і роликами і розрахований на двох чоловік.

Французька розкладачка являє собою ліжко-трансформер, яка розкладається в три етапи. Так, спальне місце, складене поперек, розташовується всередині дивана. Дельфін є диван-ліжко, спальне місце якого викочується з-під сидіння.

конструкція

Конструкція ліжка складається з каркаса і матраца. Від каркаса ліжка залежить її міцність і довговічність. Також при виборі ліжка необхідно приділити особливу увагу основи матраца, яке входить в конструкцію і служить опорою для матраца. Приділіть увагу спинці, бічних панелей, узголів'я ліжка і ніжок, на яких вона стоїть.

Міцність ліжка залежить від кількості рейок в її підставі. При цьому рейки повинні бути оснащені регуляторами жорсткості, які дозволяють робити ліжко жорсткіше або м'якше. Деякі конструкції ліжок дозволяють регулювати висоту верхньої частини ліжка.

Стандартні моделі ліжок складаються з спинки, бічних панелей, ножної стінки, каркаса і ніжок. Спинку ліжка так само, як і бічні панелі, виготовляють з різних матеріалів. Крім того, їх можна оббити шкірою, замшею або тканиною.

Конструкція ліжка не завжди передбачає ножну стіну, що дуже зручно для людей високо зростання, яким не підходять стандартні розміри. Основу ліжка, найчастіше, виготовляють у вигляді, металевої сітки, решітки або рами.

Металева сітка є найдешевшим варіантом, але і найменш якісним. Дерев'яна рама з рейками вважається більш міцною основою. Оптимальним варіантом основи ліжка є пластини з натурального бука, які посаджені на дерев'яний або металевий каркас. При цьому односпальні ліжка повинні складатися з 15 пластин, а двоспальні - з 30.

Деякі конструкції ліжок передбачають наявність білизняних ящиків, вбудованих в бічні панелі. Деякі білизняні ящики розташовуються відразу під спальним ложем і служать ідеальним місцем для зберігання постільної білизни та інших речей.