Як вибрати блоки розпалювання для ксенону

Якщо зробити правильно вибір, блок розпалу ксенон допомагатиме продовжити термін служби ламп. Блоки можуть бути:

тонкими;

стандартними;

з обманками.

Якщо в машині погано ловить радіо або водій використовує рацію, то краще купити тонкі блоки, які не збільшують перешкоди.

Купить блок розжига ксенон отличного качества по выгодной цене.

У разі, коли в автомобілі є функція автоматичного опитування стану ламп, потрібно або відключити її, або поставити блоки з обманкою. В інших випадках варто брати стандартні, тому що відсоток браку при їх виготовленні нижче, а значить, шансів на довгу службу більше.

При виборі важливо врахувати:

змінний струм (АС), тому що це подовжує термін служби ;

вологозахист, звичайно показники IP майже ніхто пише, але не повинно бути ніяких щілин і все добре заізольовані, і укомплектовано гумками, ви все таки будете ставити в автомобіль і якщо він спалахне через не якісного ксенону буде вкрай прикро .;

якісний розпал, що зазвичай визначити самостійно вкрай складно. Наклейки на лампах, які можуть свідчити як того чи іншого виробництва, легко підробити і ймовірність нарватися на підробку досить велика.

Найкраще, купувати у перевірених продавців або тих, хто надає гарантію мінімум 6 місяців. У нашому магазині гарантія на становить 1 рік.

Якщо виникають складнощі з самостійним вибором ксенону, можна звернутися в довідковий центр або магазини і отримати безкоштовну консультацію фахівців.