Якісний ремонт туалету та ванної в сучасному стилі.

Підвищення умов комфорту в квартирі слід починати з ремонту санітарних приміщень. Саме у ванній власник приймає косметичні процедури, відпочиває і отримує заряд бадьорості. Якісний євроремонт і дизайнерське рішення санітарної зони є засобом підвищення комфорту та естетики, а часом і єдиним способом використання сучасної сантехніки. 

Мы предоставляем быстрые и качественные BfSofi.com.ua - услуги бухгалтера в Киеве гарантируем стабильность и низкие цены.

Сантехніка нового профілю істотно перевершила старовинні аналоги. Тепер з'явилися ванни джакузі з лікувальним ефектом, душові кабіни з гідромасажем, біде, авторські раковини умивальників, домашні сауни та багато інших прилади. Змінилися способи прокладки труб і підключення змішувачів. Тепер модно використовувати приховані вбудовані крани і душові насадки. Це допомагає заховати труби, розширити корисну площу кімнати. Але виконати таке оснащення допомагає лише комплексний ремонт. Що включає євроремонт туалету?

До складу сучасного ремонту санвузла входять:

заходи за дизайнерським проектування,

демонтаж існуючих покриттів (перегородок);

на всіх стадіях закупівлі матеріалів і виконання ремонт туалету контролює дизайнер;

установка нових елементів трубопроводу, каналізації, трапів, прокладка електричної проводки;

стартова штукатурка поверхонь і закладення несучих конструкцій;

установка змішувачів і санітарних приладів;

фінішна обробка або облицювання по дизайн-проекту;

монтаж елементів освітлення, декору, меблів, додаткових аксесуарів і техніки;

підключення приладів і техніки, тестування, налаштування.

Де замовити євроремонт санвузла?

Щоб виконати якісний ремонт приміщень туалету та ванної, слід користуватися послугами досвідчених будівельних компаній з відповідним профілем діяльності. Елітний ремонт туалету та ванної передбачає високу якість дизайну, точні проектні рішення і кошторис, використання сучасних стилів інтер'єрів, європейських матеріалів, техніки. Не менш важлива якість виконаних робіт, що досить легко дізнатися за відгуками і портфоліо компанії. На стадії проектування замовник і дизайнер повинні добре пропрацювати стиль і матеріали для ремонту. Вибір матеріалів та санітарних приладів, оснащення проводять разом з інженером по одній з візуальних картин дизайнера. Дизайн-проект кімнати виконують за фактичними обмірами приміщення і майбутньої техніки.