Як правильно штукатурити.

Стіни штукатурять не просто так. А точніше штукатурять для захисту, вирівнювання нерівностей, і для додання гладкості. На оштукатурених стінах, як правило набагато простіше робити обробку профілем, або створювати будь-якої орнамент.

В нашем интернет магазине представлена штукатурка в Днепропетровске Вы можете купить по низкой цене, доставка в любой город.

Складом штукатурки є будівельний розчин. Якщо штукатурка вся тріскається, це означає готували її наспіх, але не виключено, що цей вплив середовища. Якщо поява відколів сталося через якість, відбивайте стіну за новою. Головне потрібна чиста, висушена, і міцна поверхня. Це неодмінно дасть відмінне зчеплення. Чи не штукатурьте вибоїни! Тому що там точно буде товстий шар, а як тільки він висохне, трісне. Такі вибоїни потрібно замазувати спеціальними розчинами.

Стіну з цегли краще штукатурити через 10 днів (так як їй потрібно просохнути), в іншому випадку штукатурка буде відлітати через сирої стіни! Спочатку змочуйте стіну, а потім штукатурьте. Адже сильно сухі стіни вберуть всю воду розчину, і штукатурка може посипатися! Перед початком стіни потрібно відмити від бруду і пилу.

Інструментом служить шпатель, кельма, черпак, і шаблони, призначені для карнизів або плінтусів. Штукатурка може мати шорстку, гладку, і з домішками каменів поверхню. В основному застосовують цементну і гіпсо-вапняну суміш.

Штукатурити потрібно обов'язково зверху вниз. Якщо штукатурять дуже гладку дерев'яну поверхню, її потрібно обтягнути спеціальної сіточкою. А дрань потрібно оббивати хрест на хрест! Це дає додаткову міцність штукатурці, і запобіжить потріскування дранки. Після установки сітки, краще буде помазати її лаком, суриком, або рідкуватим цементним розчином. Гладка суміш повинна лягати подвійним або потрійним шарами. Але все ж можна зробити тільки один бажаний шар.