Як правильно користуватися мультиметром.

Уже кілька десятиліть, домашні радіоаматори користуються багатофункціональним приладом - мультиметром. У радіо-лабораторіях застосовуються більш просунуті прилади. Точні вольтметри, амперметри, омметри, виконані в окремих корпусах.Профессіональное обладнання досить дорого коштує, займає багато місця і може застосовуватися тільки в стаціонарних умовах. До того ж, вся ця техніка вимагає стаціонарного джерела живлення 220 вольт. У нас вы сможете качнственные мультиметры купить и аксессуары к измерительным приборам по низким ценам.

Незаперечний плюс - найширший діапазон вимірювань і висока точність. Для масового споживання такі характеристики є обов'язковими. Необхідний універсальний прилад, який можна переносити з місця на місце, у нього має бути автономне живлення, і можливість вимірювати всі необхідні параметри електро радіо ланцюгів.

Такий прилад називається мультиметр (радіоаматори старої школи називають його тестером). Технічно створити його не складно. Використовується єдиний індикатор для відображення вимірюваних величин. Спочатку це був стрілочний прилад, на шкалі якого нанесена розмітка як мінімум трьох основних величин - вольти, ампери і оми.

Перетворення Реальні показники можуть відрізнятися в електричну силу, яка обертає стрілочний механізм, здійснюється нескладної схемою. Комутація вхідних роз'ємів і управління режимами роботи схеми проводиться багатофункціональним перемикачем і кнопками.