Як оформити дитячу кімнату

Як же пощастить вашому малюкові, якщо для нього в будинку буде окрема кімнатка - дитяча. У ній малюк зможе придумати свій світ, жити зі своїми іграшками і запрошувати сюди друзів.

У нас новый сайт описание. доска бесплатных объявлений в Украине.

Але, щоб все було саме так, важливо правильно підійти до оформлення дитячої кімнати. Кімнати для дитини, який вже вміє стрибати, бігати, гратися, іншими словами, дитячу для дитини-дошкільника.

Як би батьки не були впевнені, що їхня думка найвірніше, малюк обов'язково повинен брати участь в цьому цікавому і важливому занятті. Дорослим необхідно розпитати, що саме хотів би бачити їх улюблений синочок чи донька в своїй кімнаті.

Спробуємо дати кілька простих порад для батьків, які задумалися над інтер'єром дитячої кімнати.

Вибирати шпалери для стін вирушайте разом з дитиною. Барвисті і цікаві, смішні і забавні, із зображенням різних мультиплікаційних героїв - і все це світ дитячих шпалер. А хто краще зможе в ньому розібратися, якщо не дитина? Адже у нього вже є улюблені персонажі і навіть улюблені кольори. І ті шпалери, які сподобаються малюкові, повинні прикрашати стіни його кімнати.

Вибираючи меблі, пам'ятаєте, що її потрібно мінімум. Ви повинні залишити достатньо простору для ігор і активного відпочинку дитини. Зараз дуже багато цікавої і компактної дитячих меблів: ліжка-трансформери, шафи-пенали, різні столики і стільчики, пуфики. Зверніть увагу, щоб на ній не було гострих кутів, дзеркальних поверхонь, легко відкручуються деталей.

Килимок або інше підлогове покриття для дитячої повинно бути м'яким, з натуральними добавками і ніжно-пастельних тонів. Адже малюк буде дуже часто на ньому грати, сидіти, а яскраві кольори здатні негативно впливати на психіку.

На стіни можна повісити красиві годинник, фотографії в забавних рамочках, розмістивши їх цікавим чином, а також дзеркало. Але воно повинно бути невеликим і в рамці, висіти на рівні очей дитини і бажано, щоб в ньому не відбивалося вікно кімнати. (Падаючий з вулиці світло ліхтарів може налякати малюка вночі). Дзеркало, за своєю суттю, дуже потрібний атрибут в дитячій кімнаті. Дітлахи дуже люблять кривлятися, робити пики і виступати перед уявної публікою, а це дуже важливі моменти в розвитку творчих здібностей, індивідуальності і, звичайно ж, міміки обличчя.

Ну і яка ж дитяча без іграшок? Дозвольте малюкові «поселити» сюди всіх своїх друзів, не сортуючи їх на потрібні і непотрібні. Для нього кожна іграшка (зламана чи ні) має значення. Коли він підросте, то сам зможе зробити генеральне прибирання.

Тільки прислухаючись до своєї дитини, ви зможете зробити для нього незабутній і затишний куточок в його житті.