Які двері краще поставити у ванну кімнату?

Ванна - місце, якому властиві навантаження, яких немає в інших кімнатах: висока вологість, перепади температури, постійне відкривання-закривання і використання засувки. Матеріал повинен витримувати їх, двері - залишатися в незмінному стані.

Здесь вы сможете найти большой выбор сайт дверей гарантируем качество и доступную цену.

Обов'язкова вимога до дверей у ванній - вони повинні гармоніювати з інтер'єрами прилеглої кімнати (частіше - коридору) і самої ванни, а також з іншими дверима.

Найчастіше для виробництва використовують такі матеріали:

МДФ;

масив - найчастіше клеєний;

каркасні з ДСП - бруски деревини і наповнювач;

скляні;

пластикові.

Про те, які матеріали краще використовувати для дверей у ванній, про їх переваги і недоліки ми говорили раніше. Додамо, що вибір покриття та основи повинен поєднуватися з необхідною конструкцією. Так, важкі МДФ-панелі буде важко використовувати в складних моделях, а двері з масиву напевно зажадають додаткових вентиляційних отворів.

особливості конструкції

Вибираючи, які двері краще встановити в ванну кімнату, багато хто за звичкою зупиняються на суцільних моделях стулчастого типу. Це найбільш популярне рішення і пов'язане найчастіше з звичкою або нижчою вартістю. Однак для цього приміщення будуть доречні і такі типи:

гармошка;

книжка;

купе - варіант «пенал»;

поворотні.

Головне в конструкції - забезпечення захисту зовнішніх приміщень від вогкості, високої температури і звукоізоляція: шум води може бути дуже гучним і заважати іншим домочадцям.

Які двері краще вибрати для ванної кімнати, крім стандартних? Поворотні найбільш схожі на звичні петельні, проте замість звичних петель мають роторні механізми, які встановлюються в підлогу і верхню частину дверної коробки. Для них краще використовувати тонкий матеріал, наприклад, загартоване скло.