Як боротися з ударним шумомЗвукові хвилі цієї групи поширюються всередині стін. Для їх усунення необхідно погасити вібрацію. Для цього використовуються спеціальні пружні матеріали.
пробка

Оздоблення стін або перекриттів листами з натуральної пробки популярний варіант звукоізоляції. Пробка - натуральний матеріал, зменшує шум на 12 Дб. Чи не схильний до гниття, а термін служби складає до 40 років.

Вы можете оформить ЧП в Киеве в кратчайшие сроки на самых выгодных услоаиях.


Ще один різновид коркового звукоизолятора - підкладка з пробкорезіни. Це суміш гранул з пробки і каучуку. Використовується як підкладка під ламінат та інші покриття для підлоги. Мінусом є необхідність в захисті від вологи. Звукопоглинання - 18 - 21 Дб.

І третій різновид - бітумно-пробкова підкладка. Зовні схожа на руберойд, тільки замість посипання з керамзиту, у неї пробкова крихта. Укладання проводиться корковим покриттям вниз, а бітумом вгору. Чи не потребує додаткового захисту від вологи, рівень зниження шуму до 18 Дб.

пінополіетилен

Плівка з спіненого поліетилену укладається під будь-яке підлогове покриття: бетонна стяжка, паркет, лінолеум. Має достатню кількість мінусів: від тиску втрачає до 3⁄4 від початкової товщини, волога потрапила під покриття може призвести до появи цвілі.

багатокомпонентний матеріал

Комбінована звукоізоляція, що складається з трьох частин:

поліетилен;
гранули пінопласту;
плівка.