Види машин для вязання

Однофонтурні машини. Який принцип функціонування даного обладнання? Якими перевагами володіють двухфонтурние моделі?

Залежно від призначення, в'язальні машини, пропоновані на сучасному ринку, можна розділити на 2 категорії: промислові та побутові. Устаткування, призначене для домашнього використання, відноситься до розряду плосков'язальне і різниться за кількістю игольниц, підрозділяючись на однофонтурні і двухфонтурние машини.

Здесь вы сможете выбрать  промышленная вязальная машина высокого качества и по доступной цене.

Характерні особливості однофонтурних машин

Одним з яскравих прикладів цього обладнання по праву вважається в'язальна машина вітчизняного виробництва «Нева-5». Завдяки своїй простоті, ця модель ідеально підійде для тих, хто тільки починає освоювати рукоділля. Комплект включає наступні елементи:

Направітель нитки і нітеводи;

Спеціальні голки;

каретка;

Направляючі пластини для каретки;

Лічильник рядів.

Використання спеціальних кріпильних елементів дозволить надійно зафіксувати машину на будь-якій поверхні. Однофонтурні обладнання може застосовуватися для здійснення всіх стандартних варіантів в'язки. Навіть починаюча рукодільниця зможе швидко освоїти роботу на даному обладнанні.

Якщо говорити про техніку в'язання речей, що припускає використання даного виду в'язальних машин, то вона полягає в наступному:

Проводиться протяжка пряжі через нітевод, направитель і спеціальний отвір в каретці;

Було висунуто необхідне число голок;

Проводиться натяжка пряжі (надмірна натяжка може привести до того, що каретка порве нитку);

Використовуючи спеціальний гвинт, встановлюється потрібна щільність в'язки, що залежить багато в чому від товщини нитки;

Керуючі елементи каретки встановлюються в робоче положення;

Виконується провязка першого ряду;

Для захисту від зісковзування петель з голок, підвішується гребінка (передбачена не у всіх моделях).

Для в'язання звичайної гладдю, досить водити каретку з боку в бік. Що стосується ажурною в'язки, то вона передбачає застосування спеціального пристосування, іменованого Деккером. З його допомогою можна переважувати петлі відповідно до візерунком.