Види газових підлогових котлів

Для вибору оптимальної моделі українських газових котлів опалення підлогових або виробників з інших країн слід звертати увагу на технічні дані обладнання. Одним з них є номінальна потужність котла.

Самые надёжные, качественные, экономные,вы сможете Купить газовые котлы Атон по доступной цене.

Види підлогових газових котлів

Оптимальна потужність для конкретної опалювальної системи визначається шляхом складних розрахунків. Враховуються теплові втрати будинку, кліматичні особливості регіону, рекомендований тепловий режим роботи обладнання.

Для зарубіжних або вітчизняних підлогових газових котлів опалення потужність не повинна бути нижче розрахункової. Фахівці рекомендують придбати модель з невеликим запасом 10-15%. Якщо ж він буде більше - збільшиться витрата палива, що позначиться на ККД всієї системи.

Незалежно від вибору підлогових чавунних газових котлів теплопостачання або їх сталевих аналогів необхідно враховувати ряд факторів:

Кількість контурів. Якщо немає необхідності забезпечувати гаряче водопостачання - можна вибрати одноконтурну модель.

Атмосферна або закрита пальник. У першому випадку повітря для підтримки процесу горіння надходить з приміщення. Але для зменшення ймовірності потрапляння продуктів згоряння в житлові кімнати рекомендується купувати моделі з закритою пальником. Для них встановлюється коаксіальний димохід;

Можливість регулювання інтенсивності полум'я. Кращими показниками економічності мають модульні пальника. Але вони відрізняються високою вартістю. Для теплопостачання невеликого будинку або дачі можна підключити газовий котел з двоступеневої пальником до системи опалення;

Підключення до електромережі. Є цілий ряд енергонезалежних газових котлів опалення підлогових, які не потребують електроенергії. Однак їх показники роботи трохи нижче, ніж у електричних моделей. Це пояснюється відсутністю електронних керуючих компонентів.

У переважній більшості випадків вітчизняні підлогові газові котли для теплопостачання в технічному плані нічим не відрізняються від зарубіжних аналогів. Тому при однакових експлуатаційних якостях найчастіше вибирають газові котли опалення підлоги російського або українського виробництва.