Вибираємо водонагрівач.

Сучасну комфортне життя не можна уявити без гарячої води. Жителі мегаполісів звикли до постійного наявності гарячої води в крані. Тому навіть короткострокове планове відключення гарячої води або аварійне відключення, здатне вибити нас з колії. Неможливість нормально прийняти душ, вмитися або просто помити посуд може навіть довести нас до депресії або стресу. Що вже говорити про жителів сіл або селищ міського типу, в яких немає централізованого гарячого водопостачання. Постійні походи з відрами на колодязь або колонку за водою, а потім і кип'ятіння в води в тазиках і каструлях багатьом знайоме не з чуток.

У нас вы сможете купить или заказать качественный бойлер новатек Одесса по доступной цене.

Чи є вихід з цієї ситуації?

Виробники давно почали перейматися цією проблемою. На радість усім нам був створений такий прилад, як водонагрівач.

Ура, проблема вирішена !!!

Здавалося б, що проблема вирішена, залишилося тільки купити і встановити цей «чарівний» прилад, але не все так просто.

Давайте разом розбиратися в тонкощах вибору моделі водонагрівача.

Для початку, ми розділимо їх на два типи:

- газові водонагрівачі;

- електричні водонагрівачі.

Газові водонагрівачі - це газові колонки і газові котли. Щасливі мешканці будинків, де встановлені газові колонки, не уявляють своє життя без гарячої води. Газові котли часто використовують при оснащенні приміщень водяним опаленням та водопостачанням одночасно.

Електричні водонагрівачі підрозділяються на кілька типів:

- накопичувальні водонагрівачі (бойлери);

- проточні водонагрівачі;

- проточно-накопичувальні водонагрівачі.

Для визначення потрібного Вам типу водонагрівача займемося більш глибоким вивченням і аналізом їх технічних і функціональних можливостей.

Якщо будинок або квартира газифіковані, то найкращий, вигідний і простіший варіант - це вибрати газову колонку. Вітаємо, Ваш вибір практично закінчений, залишилося лише вибрати відповідну по вартості модель.

Всім іншим доведеться заглибитися «в гущавину» модельного ряду електричних водонагрівачів.

Жителям будинків зі старою електропроводкою або з низьким енергопостачанням ми рекомендуємо звернути увагу на накопичувальні водонагрівачі. Потужність накопичувальних електричних водонагрівачів всього від 1 до 3 кВт. Така потужність не вимагає прокладки нової проводки. Вам залишається лише визначитися з об'ємом бака, який зможе забезпечити гарячою водою всіх членів Вашої родини. Обсяги баків варіюються від 5 літрів і до 300 л (мова про бойлерах для домашнього використання). Варто, звичайно ж, враховувати той факт, що, чим більше обсяг бойлера, тим більше будуть і його габарити. Зверніть увагу на тип розміщення накопичувального водонагрівача. Більшість моделей розміщується вертикально, але є і такі, які можна встановити і горизонтально.

У накопичувальних водонагрівачів хотілося б відзначити лише один явний недолік - це час, який обов'язково потрібно для нагріву води в бойлері. Якщо Ви витратите всю воду швидко, то доведеться деякий час почекати, поки ТЕН нагріє наступну порцію води.