Вибираємо стелажі для вашого складу

Для оптимізації простору складських приміщень дуже зручно використовувати стелажну систему: організувати просторів абсолютно будь-якого складу не складно. Головне - визначитися з тим, який тип товару і в якій кількості ви збираєтеся там зберігати, щоб вибрати правильну кількість стелажів.

Замовити Монтаж мезонін(збірка і установка багатоярусніх стелажів) ви можете у нас за вигідною ціною.

Стандартні стелажі не завжди підійдуть, тому вигідніше замовити за параметрами саме вашого приміщення, щоб вироби відображали індивідуальність ваших потреб. Стелажі можна замовити для будь-якого типу приміщень. Виготовлення не займе багато часу, а якісний матеріал виробів, створених на сучасному обладнанні з урахуванням всіх ваших побажань, не дасть вам приводу засумніватися в міцності готових конструкцій.

Стелажі бувають декількох різновидів, залежно від розміру і призначення. Ви можете вибрати з каталогу саме той вид, який підійде саме вам.

Найбільш затребувані стелажі - архівні поличні. З їх допомогою можна організувати наше домашнє простір: полички завжди знадобляться в господарстві і на складах, з максимальною вагою до 150 кг і висотою до 30 см. Такий тип стелажів завжди є в наявності, тому що користується максимальним попитом.

Коли товар необхідно зберігати в багатоярусних піддонах, то вам відмінно підійдуть палетні фронтальні стелажі. Максимальна вага, який вони можуть витримати - 200 кг. У наявність стандартні розміри піддонів, так і варіанти під замовлення. Додатково можна замовити захисні передні бар'єри, обмежувачі задньої стінки, металеві настили, спеціальні хрестовини для збільшення потужності конструкцій та ін.

Для зберігання однотипного товару можна використовувати набивні глибинні стелажі. Їх перевага не тільки у високій щільності, але і в компактності: в таких стелажах зручно розміщувати товар за відсутності вільного простору між рядами стелажів.

Максимальне розміщення товару на складі можливо при використанні мезонінних стелажів. Вони підійдуть для зберігання взуття, техніки, автомобільних запчастин - до 1 тонни вантажу. Якщо ваш товар має довгу форму - труби, дошки, пластикові профілі, вам підійдуть консольні стелажі. Вони виготовляються на замовлення, конкретно під тип і габарити конкретно вашого товару.

Для зберігання косметичної, фармацевтичної, харчової або хімічної продукції можна використовувати рухливі гравітаційні стелажі, які легко переміщати по складу, зручно здійснювати розвантажувально-навантажувальні роботи. Вибирайте відповідний варіант і максимально оптимізуйте простір вашого складу.