Вибираємо спортивний костюм

Якщо спорт для вас не просто слово і привід зайвий раз повалятися з пачкою чіпсів перед телевізором, то для вас, звичайно ж, не секрет, що на самопочуття і результати впливають, такі, здавалося б, абсолютно незначні фактори, як атмосферний тиск, температура в місці занять і, зручність того чи іншого предмета одягу. Саме про спортивний одяг та піде сьогодні мова.

Качественная Одежда из китая по отличной цене вы можете купить на сайте нашего магазина.

Багато спортсменів старої школи завжди віддають перевагу костюмам для тренувань сконструйованим з натуральних матеріалів. Можливо, колись це було вірним вибором, однак зараз прогрес в цій області зробив крок далеко вперед: з'явилися спеціалізовані матеріали, які дозволяють тілу «дихати» при цьому не пропускаючи вологу зовні, стійкі до фізичних пошкоджень, тонкі і легкі.

Однак властивості тканини, з якої зшитий ваш костюм для тренувань - це далеко не єдине, на що варто звертати увагу. Ідеальний сучасний спортивний костюм повинен задовольняти масі характеристик.

Комфорт.

При виборі спортивного одягу уважно стежте, щоб тканина ні в якому разі не натирала шкіру - всім відомо, що багато вправи складаються з серії повторюваних рухів при яких велика ймовірність появи натертих ділянок шкіри, особливо якщо ви сильно потієте. Звертайте увагу на те, щоб обраний костюм забезпечував вам свободу рухів. Зверніть увагу на тканини містять спандекс - він еластичний, а одяг з нього сидить набагато краще.

відведення поту

Підвищене потовиділення при фізичних навантаженнях - природна реакція організму. І Важливо, щоб те, що на вас надіто, що не стало мокрим після п'яти хвилин пробіжки, а забезпечило сухість і комфорт на всьому протязі тренування. В цьому відношенні спортивний костюм з високотехнологічних синтетичних матеріалів, таких як поліестер і лайкра, буде набагато більш правильним вибором, ніж вовняний або бавовняний. Втім, шерсть так само непогано відводить піт.

Зовнішній вигляд.

Ніде правди діти, багато з нас займаються спортом заради гарної фігури. Відповідно, далеко не останнім за значенням буде і те, як виглядає ваш костюм. Адже навіть на ранковій пробіжці вам можуть зустрітися особи протилежної статі, і якщо на вас буде щось нехай і дуже зручне, але при цьому мішкувата, справити враження своєю, нелегкими працями нажитий спортивною фігурою, буде практично неможливо. Тому свій костюм важливо підібрати відповідно до актуальних модними трендами і, звичайно ж, по фігурі. На щастя, з цим зараз проблем, як правило, не виникає - існує маса магазинів (як реальних, так і он-лайн) спеціалізуються на продажах модного спортивного одягу.