Вибираємо квадроцикл: рекомендації фахівців

Квадроцикл поєднує в собі простоту і кращі якості автомобіля, мотоцикла і велосипеда. Однак переваги його очевидні:

Зручність експлуатації,

Безпека,

Маневреність.

Хотите купить мототехнику подробнее.. ознакомиться с ассортиментом вы можете на сайте нашего магазина "Мототек".

Таку техніку прийнято відносити до спортивно-розважального класу, але насправді у квадроцикла може бути набагато більше застосувань.

вибір квадроцикла

Квадроцикл

З зростаючою популярністю квадроциклів з'являється величезна кількість різних моделей. Як же правильно вибрати ту, яка прослужить довго і з максимальною користю?

Спочатку слід визначитися в кількості осіб, які будуть їздити на квадроциклі. Двом буде набагато зручніше на повноцінної двомісній моделі через подовженої бази. Вибираючи квадроцикл, варто подбати про захист від ймовірних викрадачів. Ну і, звичайно ж, найчастіше на вибір впливає бюджет покупця.

Якщо зважилися на покупку

Визначте яка модель квадроцикла вам необхідна, в залежності ваших цілей. Розрізняють такі види квадроциклів:

Спортивні агрегати ідеально підходять для швидкої їзди по відносно рівній дорозі. Квадроцикли цього типу відрізняються потужним двигуном (швидкість до 150 км / год), відносно невеликими колесами з майже гладким малюнком протектора, невисоким кліренсом, невеликою вагою і агресивним дизайном. Більшість квадроциклів цього типу - задньопривідні і оснащені ручною коробкою передач.

Утилітарні квдроцікли відрізняються своєю великою потужністю, великими колесами і містким багажником, вони ідеально підійдуть для полювання і риболовлі. Цей тип квадроциклів здатний розвивати швидкість від 50 до 90 км / ч. За допомогою утилітарного квадроцикла ви з легкістю подолаєте перешкоди, які не під силу джипу. Утилітарні квадроцикли оснащені повним приводом.

Туристичні квадроцикли невеликого розміру, комфортні і стійкі. Розвивають середню швидкість, близько 70 км / ч. Туристичні квадроцикли оснащені приводом на одну пару коліс і автоматичною коробкою передач. Даний тип квадроциклів призначений для тривалих прогулянок на природі або подорожей по сільській місцевості.

Для остаточного вибору відповідної моделі, необхідно звернути увагу на зручність управління, розміри, сидіння і, найголовніше, технічні характеристики:

Найбільшою вантажопідйомністю володіють утилітарні квадроцикли, вони здатні витримати вантаж вагою до 150 - 160 кг. Вантажопідйомність спортивних і туристичних квадроциклів варіюється від 75 кг до 150 кг.

Утилітарні квадроцикли, як правило, оснащені гідравлічною дискової гальмівною системою , на спортивних квадроциклах класичним варіантом є передній дисковий гальмо, задній - барабанний.

Паливна система . На потужних утилітарних квадроциклах, як правило встановлений карбюратор або іжектор; спортивні та туристичні квадроцикли також оснащені карбюраторної паливною системою.

Потужність і обсяг двигуна . Утилітарні двигуни відрізняються своєю великою потужністю, їх об'єм двигуна варіюється від 150 см3 до 800 см3. Спортивні та туристичні квадроцикли володіють меншою потужністю і їх обсяг двигуна як правило знаходиться в діапазоні від 50 до 150 см3.

Спортивні та туристичні моделі, як правило оснащені електростартером, утилітарні ж моделі також оснащені електростартером або ручним стартером.

Визначаємо тип трансмісії . Механічну коробку найчастіше встановлюють на спортивних моделях квадроциклів, і працює вона аналогічно трансмісії на мотоциклі. Перевага механічної коробки передач полягає в тому, що вона дозволяє водіям більш точно контролювати машину, підтримуючи оптимальну швидкість двигуна, щоб домогтися максимальної потужності при хорошому зчепленні і меншої потужності, коли зчеплення з трасою немає. Механічна коробка передач також допомагає добре входити в поворот і виходити з нього.

Автоматична коробка передач виконує функцію перемикання передач, і на квадроциклах ця система працює також, як на автомобілях. Найчастіше автоматичну трансмісію встановлюють на утилітарних і туристичних квадроциклах , завдяки чому вона дозволяє вибирати між високою і низькою передачами.

Незважаючи на те, що сучасних якісних моделей багато, необхідно вибрати саме ту, яка більше всіх буде відповідати вашим вимогам. Однак яку б модель ви не вибрали, легкість управління і швидкість, об'єднані з дивовижною прохідністю квадроцикла здатні подарувати заряд адреналіну і величезне задоволення від поїздки.