Вибір фотографа

Ви можете замовити повний спектр фотопослуг - від допомоги в створенні стильного образу, який буде виграшно виглядати в кадрі, до друку готових фотографій і створення весільного фотоальбому. Зазвичай вже на етапі підготовки до заходу досвідчені фахівці виконують безліч робіт.

Майстри допомагають вибрати вдале місце зйомки. Багато досвідчені фахівці навіть радять найбільш красиві зали для оренди і проведення банкету. Молодят фотографують у фотостудії, на природі (парк, сквер, ліс), на тлі індустріальних пейзажів (залізниця, автострада, міст). Також фотографи нерідко радять досвідчених фахівців, необхідних для створення гармонійного загального вигляду:

стилісти підбирають весільне плаття, костюм, взуття, аксесуари
візажисти і перукарі створюють професійний макіяж і зачіски

Профессиональный свадебный фотограф харьков цены Вас приятно удивят.


Фотографи підбирають для зйомок необхідний реквізит (квіти, гірлянди, різні плакати з написами). Під час фотосесії виконавці Юду створять на майданчику невимушену атмосферу, щоб ви змогли розслабитися і впевнено виглядати на фотографіях. Фотографи будуть підказувати, як вести себе перед камерою і які пози виглядають найбільш виграшно, тому підсумкові знімки будуть вдалими, навіть якщо у вас не було досвіду позування.

Тривалість зйомки зазвичай становить дві-три години. За цей час фотограф зробить кілька сотень знімків. Після завершення фотосесії фахівець виконає наступні роботи:

відбір кращих фотографій з заходу, цифрова обробка (вирівнювання кольору, усунення дефектів шкіри і т.д.)
друк окремих знімків або створення фотокниги по вашим індивідуальним вимогам
запис кадрів на цифровий носій

Виконавець Юду допоможе вам втілити в життя будь-які оригінальні ідеї для вашої предсвадебной фотозйомки. Обговоріть варіанти у внутрішньому чаті сайту або при особистій зустрічі.