Установка штукатурних маяків

Як користуватися шпателем

Беремо широкий шпатель в ліву руку, і накладаємо на нього штукатурку з відра маленьким шпателем. Потім, перекладаємо широкий шпатель з розчином в праву руку, і плавним рухом, з низу в верх, наносимо штукатурку на проблемні місця.

Таким чином закладаємо всі вибоїни і западини.

Невеликий горб на стіні, можна спробувати збити молотком або перфоратором. Якщо це не вдається, то треба відпочити та спробувати игровые автоматы без регистрации на улюбленому сайті, а потім нерівність можна загладити по краях, за допомогою штукатурного розчину, збільшуючи його ширину, а не опуклість. Так можна досягти хорошого результату, аж до повного зникнення вади.

Якщо ж ви все-таки вирішили вирівняти "завалену" стіну або нерівності під правило, то вам знадобляться металеві штукатурні маяки, гіпс, довге правило і схил.

Стіна попередньо грунтується. Потім, потрібно знайти саму не рівно (виступаючу) частина стіни, ось з цього краю стіни і будемо виставляти перший штукатурний маяк.

Другий кріпиться з протилежного боку стіни, по верху і низу вздовж стіни пускається нитку за допомогою якої буде відслідковуватися правильна площину, далі через певну відстань з проміжком близько 1 метра, кріпимо маяки до стіни, точково, за допомогою гіпсу, перевіряємо вертикаль за рівнем, маяки можна кріпити на дюбеля за допомогою металевих кронштейнів.

Що б все маяки знаходилися на одному рівні, горизонтальну пряму відстежуємо за допомогою натягнутої нитки.

Так само перевіряємо за допомогою рівня або правила, що б маяк не прогинатися в середині.

нанесення штукатурки

Після установки маяків і висихання гіпсу, можна проводити нанесення штукатурного розчину.

Якщо наносити необхідно товстий шар штукатурної суміші, бажано провести обризг штукатуркою. Обризг, це накидання на стіну, за допомогою шпателя або кельми більш рідкого розчину штукатурки, на який після висихання наноситься основна штукатурна маса.

Обризг-запобігає сповзання і відшарування основний штукатурної маси при її нанесенні.

Далі проводиться основне вирівнювання. Накидаємо на стіну розчин, а потім разравниваем його правилом, рухом від статі до стелі.

Вирівнювання може вестися в кілька шарів, з проміжним просушуванням, при використанні гіпсових штукатурок термін висихання скорочується.

Після того як розчин злегка встане, штукатурку можна загладити за допомогою напівтертка, загладжування потрібно якщо поверхня вирішено залишити без додаткового вирівнювання.