Тротуарна плитка зручна в експлуатації

В якості будівельного матеріалу технологічна і відрізняється декоративністю тротуарна плитка популярна давно. Її можна побачити в парках, на міських вулицях, в приватному секторі, котеджних селищах, на присадибних ділянках. Але не тільки для мощення доріжок і майданчиків придатний будівельний матеріал. Сучасна тротуарна плитка перекочовує в інтер'єри.

Только у нас по лучшей цене Тротуарная плитка Харьков в большом ассортименте.

Використання матеріалу для обробки підлог в будинках обумовлено його якостями і доступною ціною. Тротуарна плитка - це різноманітність форм і фактури, кольору і щільності. Естетичні якості її бездоганні. Багато в чому саме цим обумовлено застосування плитки в інтер'єрі. Будівельний матеріал з вираженими декоративними якостями дозволяє реалізувати креативні дизайн-проекти по обробці підлоги і стін. Інтер'єрне мощення орнаментні малюнком, мозаїкою здійснюється на стандартне бетонну основу.

Тротуарна плитка зручна в експлуатації. На вулиці вона забезпечує відсутність калюж на поверхні під час атмосферних опадів за рахунок того, що волога просочується в міжплиточних шви. В інтер'єрі матеріал працює зовсім по-іншому. Покладена на бетонну суміш плитка створює щільне, міцне, герметичне підставу. Таке підлогове покриття в разі протікання води нівелює можливість затоплення нижнього поверху. Варто відзначити і економію часу безпосередньо при укладанні матеріалу. Плиткою 250х250 мм зручно облицьовувати довгі коридори, кухні середньої і великої площі.

Тротуарна плитка - матеріал екологічний. Використання її в якості інтер'єрної обробки абсолютно безпечно. Барвники, додані в суміш в процесі виробництва, нетоксичні.

Ще одним важливим якістю покриття є довговічність. Плитка відрізняється низькою стираністю. Вона витримує постійне прибирання із застосуванням миючих засобів, не втрачає яскравості кольору, блиску. По міцності з тротуарна плиткою може змагатися тільки натуральний камінь.

Ремонтопридатність матеріалу - ще одна причина його широкою популярністю. При необхідності частина підлогового покриття з легкістю замінюється новими елементами. При цьому демонтажні і монтажні роботи не важко зробити власноруч.

Сьогодні тротуарна плитка в інтер'єрі - в новинку. Але на будівельний матеріал все більше уваги звертають дизайнери. У технологічною, ефектною, універсальної плитки є всі шанси скласти конкуренцію в категорії підлогових покриттів більш дорогим каменю і керамограніту.