Т​аїланд - країна посмішок

Таїланд на сьогоднішній день є найпопулярнішою і привабливою країною для туристів у всій Азії. Піщані пляжі, незвичайна кухня, і дивовижні пам'ятки, які більше не зустрінеш ніде в світі.

плавучий ринок

Плавучий ринок розташований в столиці Таїланду - Бангкоку. Перед відвідуванням ринку ви повинні знати, що ціни там майже в 3 рази вище, ніж в звичайних магазинах. Як правило, там можна придбати екзотичні фрукти, різні сувеніри, свіжу рибу і багато іншого. Сам ринок є невеликі човни з різним товаром. Відвідавши такий ринок, ви можете бути впевнені, що отримаєте масу незабутніх вражень. Найбільший плавучий ринок розташований на річці Чаопрайя.

Королівський палац.

Профессиональное агентство недвижимости днепропетровск окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Він є головною визначною пам'яткою Таїланду. Палац почав зводитися ще в 1790 році з дерева, пізніше дерев'яні споруди стали замінюватися кам'яними. На сьогоднішній день площа палацу становить майже 300 тис кв.м, а на самій території розташовується безліч парків, галерей, озер і так далі. Відвідуючи палац, слід дотримуватися дрес-коду: довгі штани та кофти з подовженим рукавом.

Королівський палац розділений на дві частини: тільки для туристів, і місце, де безпосередньо розташовується королівська резиденція.

Храм Зорі.

Храм Зорі, або як його ще називають Храм Світанку є найголовнішою і шанованої святинею. Даний храм був зведений ще в 18 столітті. Відвідувати храм рекомендується тільки в ранковий або вечірній час. У храмі діє головне правило для жінок: їм категорично заборонено торкатися до всіх святинь храму, а також до ченців, які проживають тут. При відвідуванні храму діє спеціальний дрес-код. До храму можна з легкістю дістатися від Королівського Палацу, орендувавши човен. Варто знати, що відвідування храму є платним, і ціна вхідного квитка становить 50 батт.

Водоспад Чон Фа.

Він розташовується на території національного заповідника Као Лак. Відвідавши його, вас зустріне унікальна, незаймана природа. Заповідник має площу 155 кв км. і охороняється владою Таїланду.

Водоспад складається з декількох порогів, що робить його дуже мальовничим. Дістатися до нього можна по спеціальній доріжці, дорога може бути трохи стомлюючої. Найнижчий поріг водоспаду не перевищує 250 метрів, тому при бажанні ви можете скупатися і поплавати. Біля водоспаду можна зустріти велику кількість різноманітних птахів і тварин.