Сучасний технологічний спосіб з укладання паркетної дошки

Вже не нова (з 90-х років минулого століття), але ще сучасна технологія з укладання паркетних дощок за допомогою щільно прилягають одна до - еластілона була показана в переробці Квартирного питання Золота рибка і потаємні двері.

Качественная шлифовка пола осуществляется профессионалами за оговоренное время.

При традиційному способі паркетну дошку укладають на фанеру і кріплять клеєм і саморезами. Практика експлуатації таких паркетних підлог довела свою живучість вже давно.

Але ось роботи з паркетною дошкою з укладання таким способом дуже багато. Тут і стяжка, але вирівнює стяжку доводиться робити майже завжди. Але ще багато роботи з фанерною основою. Це і додаткові витрати на матеріал, і на роботу, час і шум.

Ці фактори спонукали західних маркетологів створити новий товар - еластілон - клейку підкладку. Це пористий матеріал з клейовим шаром на одній стороні. Клейкий шар закритий захисною плівкою, яка в міру укладання паркетної дошки або ламінату легко видаляється і надійно фіксує паркетні планки або дошки ламінату.

Таким способом можна провести укладання паркетних дощок або ламінату легко і швидко:

Досить розстелити поліетиленову плівку для пароізоляції

потім розгорнути рулони еластілона

виміряти центр або початок укладання

і зробити роботу.

У цій щільно прилягають одна до еластілона є за заявою виробників ряд переваг і особливостей:

Перш за все, швидкість укладання паркету, паркетної дошки або ламінату.

Економія на фанері, клеї, саморезах і роботі з ними

багаторазовість, тобто можна зняти старий ламінат або паркетну дошку і наклеїти нові.

хороша тепло і звуко ізоляції

паропроникність, що добре при укладанні підлог за допомогою цієї підкладки на теплі підлоги

дозволяє згладити невеликі нерівності стяжки.

Спочатку на підготовлену стяжку як підкладка розстеляється поліетиленова плівка з перехлестом між смугами укладання і з заходом по плінтус.

Розгортання еластілона - просте і швидке розкочування рулону. З розміткою і підрізуванням як звичайної підкладки під ламінат - справа кількох хвилин.

Для початку укладання паркетної дошки або ламінату треба зняти трохи захисний шар. Так щоб можна було укласти кілька дощок і самому не приклеїтися.

Гарне пристосування для укладання паркетної дошки своїми руками

Багажні стяжки, які продаються в магазинах автозапчастин своїми зручними механізмами з потужними храповиків дозволяють стягнути дошки із зусиллям в кілька тонн. Головне не переборщити, щоб не зламати межі або пази.

На що тут варто звернути увагу. Звичайно насамперед, на те щоб перші ряди були строго по розмітці, інакше піде вся підлога. І не сильно притискати в місцях стяжок, щоб їх не приклеїти.