​Сучасні модульні будинки

У наш час люди, часто, опинившись заручниками різних ситуацій, пов'язаних з низькооплачуваної роботою або поганими житловими умовами, змушені шукати можливості, здатні поліпшити фінансовий стан та умови проживання.

І звичайно ж, такі фактори як погана екологія і дороге житло в містах теж можуть вплинути на рішення переїхати за місто. У подібних ситуаціях справжньою знахідкою може виявитися сучасна модульна технологія будівництва, яка допомагає вирішити житлове питання в максимально короткі терміни і з найменшими витратами.

Лечение алкоголизма быстро и профессионально, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Споруда будинків модульного типу на сьогоднішній день є найбільш інноваційним технологічним процесом в будівельній галузі. До того ж, це найдоступніший і примітивний спосіб будівництва будинків своїми руками. Так званий "конструктор заводського виробництва" легко збирається протягом одного тижня. Ось тому, модульне будівництво підходить людям, які вважатимуть за краще будуватися самостійно, при цьому не маючи спеціальних навичок.

Основою конструкції модульного будинку є спеціальний блок у вигляді контейнера, створений на основі металевого скелета. Завдяки міцності і легкості такого скелета, допускається установка блоків один на одного і в висоту до трьох поверхів. Кілька модульних блоків дозволяють звести будівлю бажаної площі та планування. Можливе використання блок контейнера для обладнання, зберігання інструментів, гостьового будиночка.

Колись, подібні конструкції не були настільки популярними, оскільки вважалися недостатньо міцними і теплими, але сучасні технології та нові матеріали зробили модульне будівництво більш надійним і доступним в плані тепла, комфорту і фінансування.

Мабуть, головним плюсом модульного будівництва є безпосередньо сам процес його створення, тому що це будівництво не буде тривати місяцями, а додаткових розрахунків і будівельної техніки теж не буде потрібно. Поверхня панелей готова до обробки вже після монтажу. Як це не дивно звучить, але на будівництво модульного будинку з нуля на абсолютно порожньому ділянці, триватиме не більше трьох тижнів, за умови, що будуть задіяні три-чотири людини. Що ж стосується індивідуальних розмірів, то їх можна замовити прямо у виробника.

При створенні модульних блоків на виробництві враховується, в першу чергу, проблема збереження навколишнього середовища, а як відомо, використання в будівництві екологічно чистих матеріалів, допомагає зберегти здоров'я, а відповідно, і продовжити життя.