СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ: ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ

Сонячні батареї в основному випускаються: полікристалічні, монокристалічні і гібридні. В цілому між ними є деякі відмінності, але, в кінцевому рахунку, все зводиться до виробництва певної кількості електроенергії. Якщо сонячні панелі 3 W, то і згенеровано буде така ж кількість електроенергії, будь то полікристалічні, монокристалічні або гібридні пристрої.

На этом сайте вы сможете купить или заказать и просмотреть ціна на сонячні панелі гарантируем качество.

Переваги і недоліки:

- Монокристалічні сонячні батареї встановлюються з орієнтиром в одному напрямку, а це значить, що вони особливо ефективні, коли сонце освітлює їх під прямим кутом. Цей тип батарей дуже підходить для ділянок, зорієнтованих до сонця, де світло спрямований і падає під певним кутом.

- Полікристалічні сонячні панелі складаються з різноспрямованих клітин, що призводить до зниження продуктивності в сонячних районах. Більш того, ці панелі працюють краще в районах, де переважають похмурі дні, світло розсіюється і строго не спрямований, тому, що їх клітини не поглинають світло в порівнянні з монокристаллическими сонячними панелями.

- Гібридні панелі є набагато ефективнішими, ніж кристалічні і підходять для будинків з невеликою кількістю місця на даху.

Багато людей свідомо прикладають зусилля, встановлюючи на даху батареї, і таким способом вносять свій внесок, щоб зменшити викиди вуглекислого газу. Сонячні батареї надають можливість зробити будинок і затишним, і екологічно чистим.