Система електропостачання квартири

Важливим питанням в процесі капітального ремонту квартири або будинку є перевірка і, при необхідності заміна електропроводки. Адже дана система після закінчення ремонту буде прихована під облицюванням і в разі їх поломки доведеться заново робити косметичний ремонт приміщення.

На этом сайте вы сможете найти профессионального

электрика електромонтаж выполним на высоком уровне и за короткое время.

Не менш важливим фактором є те, що контакт людини з джерелом енергії загрожує велика небезпека для здоров'я і навіть життя. Незначне замикання можливе у подальшому стати причиною пожежі. Тому при виборі обладнання краще віддавати перевагу перевіреним і надійним маркам, а також замовляти послуги електропостачання у перевірених постачальників. Неодмінно потрібно переконатися, що всі розетки і будь-які електроприлади були заземлені. Якщо ванна або піддон дешевої кабіни не з пластику або кераміки, їх теж дуже важливо заземлити. В електричному щитку обов'язково повинен бути встановлений спеціальний прилад, який в разі короткого замикання зможе відключити електроенергію в будинку.

Зовсім недавно для прокладання електричних систем в будинку використовувалася алюмінієва проводка. Це пов'язано з тим, що вона значно менше коштує і важить менше мідної. Але з часом стало відомо, що така проводка дуже небезпечна. При цьому дуже короткий термін експлуатації, в місцях перегинання він ламається, а при контакті з повітрям окислюється.

Таким чином, для прокладання електропроводки найкраще використовувати мідну проводку. На сьогоднішній день у неї немає гідних за технічними характеристиками конкурентів. Ні в якому разі не можна використовувати в одній системі декілька видів проводки, так як це може призвести до короткого замикання.

Спланувати навантаження на електромережу в будинку необхідно трохи заздалегідь, це пов'язано з тим, що після завершення ремонту кількість використовуваної електроенергії збільшиться і можливий ризик перевантаження мережі. Правильно розрахувати передбачувану навантаження допоможе фахівець.

Також заздалегідь необхідно визначиться з розташуванням побутової техніки та великих електроприладів. Це допоможе при прокладанні електромережі більш рівномірно розподілити навантаження. Залежно від рівня передбачуваного навантаження необхідно використовувати кабель з відповідним перетином. Для найпотужніших приладів можна прокласти окрему лінію електричної системи.