Що таке дитячий ігровий будиночок

Прагнення позначити особистий простір притаманне і дорослим, і дітям. Навіть якщо у малюка є простора дитяча кімната, рано чи пізно він спробує спорудити собі власний будиночок. У цьому затишному куточку дитина відчуває психологічний комфорт, адже саме тут він стає повноправним господарем своєї території.

Здесь вы сможете найти домики детские игровые для дачи широкий выбор и низкая цена.

Дитячий ігровий будиночок частково нагадує туристичну палатку - дротяний каркас з натягнутою на нього щільною тканиною. Дитина готова годинами перебувати у власному ігровому просторі, придумуючи всілякі ігри або займаючись улюбленою творчістю. Малюкові цікаво веселитися тут не тільки з галасливою компанією друзів, але і грати одному.

Збираючись купити дитячу ігрову намет-будиночок своєму шибенику, батьки повинні заздалегідь вивчити види і моделі будиночків, дізнатися про їх плюси і мінуси.

Будиночок-тунель в спрощеному варіанті являє собою текстильну трубу, по якій малюк пересувається на четвереньках. Іноді такий тунель з'єднує два будиночка, і дітям дуже подобається ходити в гості один до одного. Особливо цікава подібна модель карапузам, які тільки навчилися повзати.

Дитячий намет у вигляді індіанського вігвама може стати частиною дизайнерського оформлення кімнати або прикрасити двір на дачі. Зовні намет нагадує піраміду або намет. Її підставою може бути не тільки дротяний каркас, а й пластикові або дерев'яні стійки. У верхній частині чохла зазвичай є вентиляційний отвір для циркуляції повітря. "Двері" фіксується на зав'язках, за допомогою яких її можна "відкривати" і "закривати".

Багатьом дітям подобається намет у вигляді класичного будиночка, де є вікна і двері. Вони служать не просто декором, а й необхідні для вільного доступу повітря. Такі будиночки можуть бути і досить просторими, і ергономічно-компактними. Зовні цей будиночок виглядає дуже реалістично завдяки яскравому принт.

Моделі дитячих ігрових будиночків розрізняються за матеріалом, з якого виготовлений чохол. Багато виробників виконують його з натуральної бавовни, що особливо цінно, якщо малюк схильний до алергічних реакцій. Дуже зручними в застосуванні і зберіганні можна назвати будиночки з синтетичних матеріалів. Однак подібні ігрові будиночки для дачі підійдуть лише на випадок безвітряної погоди - вони дуже легкі і вимагають на вулиці додаткових надійних кріплень. Найміцніші - це пластикові моделі, усередині яких без праці можуть вміститися кілька хлопців.