Сільський кантрі або як оформити заміський будинок

Заміський будинок - це місце для відпочинку, заспокоєння душі, відновлення внутрішньої енергії, придбання нових сил. Це місце, де спів птахів і свіжий бриз вітру діють, немов еліксир молодості.

На этом сайте вы сможете найти полное юридическое сопровождение по переезду в Германию внж германия за быстрое время.

Щоб Ваш заміський будинок дійсно був подомной вищеописаного, необхідно подбати не тільки про внутрішнє наповнення, а й про зовнішній - густі зелені насадження будуть тільки сприяти цій справі. Слід пам'ятати, що рослини потрібно підбирати різної висоти, структури і типу. Природно, важливу роль відіграє кліматичний пояс, проте суміш листяних, хвойних дерев і чагарників завжди виглядає багато, велично і в той же час так натурально і просто.

Отже, головною рисою сільського стилю є його деревного кольору палітра. Дуже важливо, щоб всі складові інтер'єру були витримані в одному тоні. Як правило, відхилення від цього простого правила заважають цілісному сприйняттю створеного інтер'єру. Ще однією споконвічної рисою даного стилю є справжня дерев'яні меблі, а також всі декоруючі елементи. На меблі, до слова, можна не скупитися і дозволити собі все, чого хочеться! Пояснюється це тим, що даний стиль оформлення інтер'єру передбачає достаток шаф, комодів, тумб, а також інших предметів. Також слід пам'ятати, що особливого шарму Вашому приміщенню додадуть декоровані стелі. Однак тут слід розкрити маленький секрет: матеріал для декорування повинен бути ні що інше, як дерево! Розміщувати дерев'яні дошки можна так, як душа бажає: уздовж, поперек, по кутах (як багетні рейки), одна на одну і т.д. Тут же існує ще один маленький секрет: якщо не полінуватися і знайти дошки з ароматних хвойних дерев, то будинок Ваш буде в будь-який час року приємно пахнути.

Завжди до речі в даному стилі будуть плетені крісла-качалки, каміни, люстри з «гострими» лампочками, що імітують свічки, декоровані натуральним каменем стіни. Зібраний гербарій або сухі гілки плодових дерев наповнять ароматом весь простір. Не бійтеся прикрашати свій будинок самостійно, вносити в нього індивідуальні риси, своє бачення прекрасного і свою душу, нарешті!