Рулонний газонРоль газону в облаштуванні саду або присадибної ділянки з кожним роком стає все важливішим. Все більша кількість власників земельних ділянок вже не хочуть бачити перед будинком абияк зійшов сіяний газон і кілька клумб, зроблених зі старих покришок. Всі хочуть бачити свій сад таким, щоб погляд приємно радував кожен кущик, кожна травинка і кожен камінчик, і створюють свій ландшафтний дизайн самостійно або за допомогою ландшафтних компаній.

Одну з найважливіших ролей у формуванні ландшафту грає газон.

Газон повинен бути ідеальним! Зробити газон ідеальним методом посіву складно, довго, та й результат не гарантований.

Що ж робити? Купити рулонний газон!
Навіщо купувати рулонний газон, коли можна посіяти?

Як вже відомо, сіяний газон не гарантує ідеальний зовнішній вигляд вашого газону.

По-перше, в посівному газоні неминуче з'являються бур'яни.

По-друге, при посіві дуже складно рівномірно розподіляти насіння по поверхні в результаті чого, вони сходять нерівномірно.

Ну і по-третє, щоб газон був густим, мав хороший і насичений колір, а також мав щільну дернину, за ним потрібно дуже добре і ретельно доглядати не менше 2-х років.

Купить зеленый газон в рулонах по самой низкой стоимости на сегодняшний день.


Тому якщо хочете ідеальний газон і при цьому заощадити час і нерви? Вибирайте рулонний газон. Купивши рулонний газон, ви отримаєте красиву галявину всього за один день!

Всю роботу по правильному посіву і тривалого догляду наші фахівці вже зробили за Вас. Рулонний газон протягом двох-трьох років вирощується на спеціальних полях, у відкритому грунті, де рослини пристосовуються до кліматичних умов. Після укладання, за умови правильного догляду, газон швидко приживається, і через два тижні на ньому вже можна влаштовувати пікніки.

Правильно підібраний сорт, дбайливе ставлення і догляд забезпечать рулонному газону красу і довголіття.
Але ж рулонний газон дорожче ?!

Дешевизна сіяного газону примарна, оскільки на отримання результату - зрілого газону - необхідно витратити ніяк не менше, а можливо, і більше коштів, ніж при укладанні рулонного газону, ціна якого в кінцевому підсумку може бути набагато менше.
Який рулонний газон вибрати?

Рулонний газон являє собою шар дерну, згорнутий в рулон. Стандартні газони в рулонах мають такі розміри: 0,4 м в ширину, 2 м в довжину, і товщину 2 см (загальна площа 0,8 м2). Вага рулону від 17 до 25 кг. Для зручності відвантаження, рулони складаються на піддони в кількості 65 рулонів на один піддон.

Стандартний готовий газон підходить для невеликих об'єктів з наявними будівлями і посадками. Він легкий і зручний в застосуванні.

Для клієнтів, яким потрібно масштабне озеленення в короткі терміни, ми пропонуємо рулони в форматах Біг Ролл і Смарт Ролл.

Біг Ролл це рулони мають розміри 1.2 м в ширину і до 25 м в довжину, товщиною від 2 до 6 см. Цей продукт є відмінним рішенням для будь-яких відкритих територій площею від 30 соток (наприклад, стадіонів, полів для гольфу та інших великих об'єктів) .

Смарт Ролл має розміри 0,53 м в ширину і до 25 м в довжину, від 2 до 6 см у висоту.

Цей тип рулонного газону відмінно підходить для використання на об'єктах будь-якого призначення від 5 соток.

Будь-який вид готового газону ми виробляємо в різних сортах, що розрізняються за призначенням і умови застосування.

Вартість рулонного газону в основному залежить від його площі і сортів трав, що використовуються при виготовленні.
Як укласти рулонний газон?

Рулонний газон ви можете укласти самостійно скориставшись нашою інструкцією, для цього не потрібні спеціальні навички або скориставшись послугами з укладання газону у професіоналів.

Наша компанія має великий досвід продажу рулонних газонів, тому в якості продукції ви можете не сумніватися.