​Ресторан над жерлом вулкана

На канарському острові Лансаорте знаходиться дуже незвичайний ресторан, а незвичайний він тим, що їду в ньому готують прямо над жерлом вулкана. Не варто думати, що кухарі лізуть в вулкан з довгими шампурами, намагаючись не засмажити власні руки, все відбувається набагато цивілізованіше. Над жерлом вулкана побудували кухню і власне сам ресторан, під назвою «El Diablo», що по-іспанськи означає диявол.

Компания BrightWay LS поможет Вам качественно изучить английский язык за считанные дни.

Вулкан, природно, вибрали не найбільший, а такий, щоб можна було спокійно підсмажувати шашличок і не турбується про можливість виверження лави і інші неприємності. При цьому у відвідувачів є можливість поспостерігати за процесом приготування їжі.

Ресторан «El Diablo» був побудований ще в 1970 році в національному парку Тіманфайя. Острів Лансаорте був обраний неспроста, саме тут розташована велика кількість вулканів і гейзерів.

Сам ресторан над вулканом знаходиться на височині, з якої відкривається приголомшливий вид на острів. Так що якщо заманеться покуштувати шашличка, приготованого над жерлом справжнісінького вулкана, то ласкаво просимо в ресторан «El Diablo», а заодно насолодитеся видом Канарських островів.