Ремонт в новій квартирі

Ремонт в новобудові - зовсім окрема тема з безліччю власних нюансів. Тут не вдасться звести роботи лише до самого необхідного мінімуму, хоч як мене доводили протилежне «бувалі».

На этом сайте вы сможете оформить аренду на квартиру описание на выгодных условиях.

Найголовніша проблема, яка, власне, і визначать всю специфіку заходу, - усадка, яку протягом двох років виробляє новий будинок. Спучилася підлоги, патьоки в системі опалення, тріщини на стелі і стінах, а також інші «неприємності» - це все наслідки цієї самої усадки.

Відповідно, плануючи виконувати ремонт в квартирі щойно зданого будинку, потрібно постаратися звести до мінімуму всі ці наслідки. З цією метою необхідно вибрати матеріали, які здатні стійко перенести подібну деформацію. Знехтувати цією умовою, значить, приректи себе на новий ремонт після декількох років.

Чи слід доопрацьовувати будівельну стяжку підлоги?

Якщо ви не маєте наміру зносити стіни, то перше, на що слід звернути увагу при ремонті в новобудові, - це підлоги. Як правило, будівельна стяжка на вигляд досить хороша. Тому багато новоспечені господарі залишають все без змін, роблячи лише косметичний ремонт.

Однак, є як мінімум дві причини, які говорять на користь виконання чистової стяжки:

вирішення проблеми з важкої бетонної пилом. Фінальна будівельна стягування не настільки гладка, як хотілося б, вона сколюється і кришиться під ногами (навіть якщо ви цього не бачите), утворюючи клуби пилу, з часом весь цей бруд, накопичуючись під підлогою, починає проникати в житло через мікроотвори в підлогове покриття, і цим доводиться дихати;

усунення нерівностей. Дуже рідко будівельна стяжка має ідеальні «параметри», малоймовірно, що вам вдасться без різного роду дефектів постелити навіть такий простий варіант, як лінолеум, не кажучи вже про більш «вимогливому» ламинате.

Найоптимальніше рішення в плані вибору підлогового покриття для новобудови - це натуральний паркет, він в меншій мірі боїться деформацій.

А що щодо стін?

Якщо ви хотіли виконати «фартух» на кухні з кахлю, облицювати всю ванну кімнату і туалет плиткою, відкладіть ці плани на пару років. Краще виконати легку «косметику», наприклад, зробити обклеювання стін пластиковими накладками, візуально виглядають, як мозаїка. Все плиткові роботи має сенс виконувати тільки після того, як будинок дасть усадку. Стіни квартири в недавно зданому будинку тільки на побіжний погляд рівні. Якщо виконати виміри схилом і рівнем, в цьому легко переконатися. Тому їх вирівнювання робити доведеться. Але навіть після цього клеїти дорогі шпалери в кімнатах не рекомендується, - швидше за все вони вспучатся або полопаються. Оптимальний варіант - пофарбувати оштукатурені стіни, а вже через два роки клеїти шпалери, які вам сподобалися.

Стеля і інші моменти

Найбільш бажані варіанти для обробки стелі - гіпсокартонна конструкція і натяжна стеля. І той, і інший варіанти дозволяють виконати додатково шумоізоляцію. До того ж вони з найменшими втратами перенесуть всі деформації приміщення.

Ще один важливий фактор - звукоізоляція: заселившись в нові квартири все без винятку сусіди починають робити ремонт. Засоби, які ви витратите на шумоізолюючі матеріали, окупляться з лишком вже в перші місяці!