Регулювання пластикових вікон ПВХ

регулювання пластикових оконСвоевременная і правильне регулювання пластикових вікон робить їх справді практичними у використанні. Цей спосіб приведення в необхідний вид віконних прорізів зараз найбільш поширений завдяки своїй надійності і довговічності. Якісна сучасна фурнітура робить вікна дуже зручними.

Але для того, щоб вікна залишалися такими довгий час, вони потребують догляду. Регулювання - важлива складова підтримки відмінного стану вікон. Операцію цю повинен виконувати фахівець, оскільки вона вимагає особливих інструментів і навичок.

Найчастіше буває, необхідна регулювання після літа і зими, оскільки відмінності в температурі і вологості істотно впливають на стан стулок.

Але є і безліч інших причин:

Порушення правил установки, некваліфікована установка;

Просідання нового будинку (це трапляється як з приватними котеджами і будинками, так і з багатоповерховими новобудовами);

Різні пошкодження через випадковостей або неправильної експлуатації.

Регулювання пластикових вікон необхідна періодично навіть при відсутності видимих неполадок. Ця процедура допоможе уникнути їх появи і забезпечить надійну службу вікна протягом тривалого часу.

Звертайтеся до нас, якщо ви виявите:

Що з'явилися протяги;

Виник крен рами;

Стулка початку чіплятися за раму;

Виникають дивні звуки при русі стулки;

Ручка повертається туго або в повному обсязі;

Замок не працює належним чином.

Профессиональная регулировка окон киев по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Регулювання вікон ПВХ повинна бути обов'язково виконана і безпосередньо при установці пакету, що забезпечить його тривалу працездатність. Профілактичні ж регулювання допоможуть уникнути більш серйозних поломок і заощадити чималі кошти - адже ремонт вікон обійдеться в кілька разів дорожче регулювання.

Регулювання включає в себе:

мастило;

чистка;

Заміна ущільнювачів;

Перебирання фурнітури;

Вирівнювання геометрії стулок і багато іншого.

Регулювання пластикових вікон Зима Літо

Наша фірма здійснює всі процедури по обслуговуванню і профілактиці вікон. Частіше за все потрібно налагодження механізмів, але бувають, необхідні й інші роботи. Нами проводиться як регулювання пластикових вікон на зиму, так і безліч інших операцій.

Чому не варто робити це самостійно

регулювання вікон пвхОшібочно думати, що відрегулювати вікно можна власними силами. Робота вимагає спеціальних інструментів, перш за все, особливого шестигранного ключа. Оскільки провисання стулки або її нещільне прилягання виправляються шляхом ослаблення або підтягування ексцентриків в петлях, планках або замикаючих елементах, то така процедура вимагає чималого досвіду. Дії повинні бути виконані дуже точно, інакше ситуація тільки погіршиться. Не потрібно економити на малому і при цьому ризикувати зіткнутися з дійсно серйозною поломкою.

Нашою компанією здійснюється регулювання пластикових вікон в СПб. Можна замовити і виїзд майстра за місто. Фахівці проводять попередню діагностику вікна, і лише потім дають рекомендації щодо необхідних робіт і встановлюють ціну. Ми працюємо зі склопакетами різних фірм, до всіх у нас є відповідні інструменти і запасні частини. Наші розцінки не будуть для вас обтяжливі. Крім того, ми завжди даємо гарантію на проведену роботу. Ми піклуємося про свою репутацію і про те, щоб люди, раз вирішили звернутися до нас, перетворювалися в постійних клієнтів.

Зверніться до нас, коли буде потрібно регулювання пластикових вікон на літо, налагодження фурнітури або профілактичні роботи! Швидкість і якість наших послуг не розчаровують клієнтів, а їх вікна служать довго і забезпечують їм комфорт.