​Протяг, як з ним боротися, як утеплити двері та вікна

Яка користь від дорогої теплоізоляції, якщо енергія витікає через дверні щілини? Протяги є причиною таких проблем, як холод в приміщенні і простудні захворювання ...

Це не жарт: нам не доведеться оплачувати зайві кіловати, якщо ми усунемо витоку тепла через двері будинків і квартир. Це можуть бути щілини над підлогою або в пошкодженій дверній коробці

Енергія втрачається всюди, де з приміщення випаровується тепле повітря і проникає холодне зовні. В опалювальний період витоку викличуть додаткові витрати, а усунути їх можна досить просто.

Іноді досить поміняти старий ущільнювач, який втратив свої робочі властивості, або відновити загублений.

А ще простіше приклеїти в дверні щілини смужки звичайного поролону.

Як виявити протяг

Профессиональное удаление вмятин Киев заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Іноді джерело протягу очевидний. Наприклад, між дверною коробкою і стіною зяє щілину, що утворилася через те, що дерево жарким літом сильно висохло.

Якщо відразу не можна визначити місце, звідки рухається повітря, можна використовувати запалену свічку: там, де полум'я починає колихатися, знаходиться мета.

Ущільнювачі для дверей і вікон виготовляються з різних матеріалів. Вони служать до тих пір, поки зберігають еластичність. Якщо вони стають крихкими, їх потрібно своєчасно замінити.

Ущільнювачі виробляються різної форми і для різних цілей. Прямуючи в магазин, обов'язково візьміть з собою зразок старого матеріалу, що вимагає заміни.