Прошивка телефонів і планшетів.

В даний час існує дуже багато шкідливих програм, які можуть привести до серйозних проблем роботи з комп'ютерною технікою. Найстрашніше для кожної людини є крадіжка або втрата власної інформації. При таких віруси система працює не коректно: можуть довго загружатся програми, перезавантажуватися система, постійно вискакувати помилки ...

Выполним любой сложности ремонт техники сервисный центр техники киев по низкой цене, гарантируем качество.

Зараз дуже популярні смс віруси, які блокують екран і вимагають відправити смс для видалення вірусу. У більшості випадків на екрані з'являється повідомлення про віруси, які ви підхопили з непристойних сайтів. Такі віруси з легкістю можна занести до себе на комп'ютер навіть через перевірені сайти.

УВАГА! Ніколи не відправляйте смс кодів! Якщо ви відправите смс код для видалення вірусу, то з вас знімуть значну суму, яку вам не повернуть. На цьому смс шахраї не зупиняються. У більшості випадків після першої відправки смски вам може прийти повідомлення про відправку ще одного коду. Природно з вас знімуть ще грошей і так може тривати до нескінченності ...

Видалити вірус може тільки фахівець!

Найскладніша задача в видалення вірусів - це знайти їх местонохожденіе. Кожен день віруси удосконалюються і буває так, що ніякої антивірус не допомагає захиститися від вторгнення вірусу. Жоден антивірус не може вам гарантувати повний захист від шкідливих програм. Тому видалення вірусів це не проста робота, яку можна виконати за 5 хвилин. У 80% наші фахівці успішно знаходять і видаляють вірус без перевстановлення windows.

Бувають більш складні випадки, які вирішуються тільки за допомогою перевстановлення системи. Не турбуйтеся - ваші дані не загубляться! Фахівці без проблем можуть перевстановити систему і зберегти ваші дані, якщо це знадобиться.