Професійний монтаж електропроводки в квартіре.Електріка під ключ.

Монтаж електрики під ключ в квартирах, не залежно новобудова це або старий будинок, позбавить власника на тривалий час від багатьох проблем, пов'язаних з аварійними ситуаціями від електрики. Коли споживач дбайливо ставиться до електротехнічного устаткування і його експлуатації, система прослужить багато років без заміни.

У нас очень большой опыт различных услуг Саваелектро выполним работу любой сложности и по низким ценам.

Подібні нововведення дозволять:

- розміщення розеток, вимикачів зі зручним їх використанням;

- правильний розподіл навантаження;

- виконати перенесення електрощита, приховану проводку для установки освітлювальних приладів з їх включенням до декількох місцях.

Заміна електропроводки в старій будівлі

Виконання комплексу робіт, що складаються з обстеження квартири, розрахунків навантажень, демонтажних дій, штробления нових каналів для кабелів, монтаж інший електрики, заміна електрощитів, належить професіоналові. Крім цього необхідно підключити розетки, вимикачі, електроприлади. Замовник може замовити проектну документацію в компанії, що працює в даному профілі. Весь обсяг робіт передбачений, для виконання електрики під ключ, з подальшою перевіркою на якісну роботу системи.

Електрична проводка в новій квартирі

Створити повноцінну електричну систему в новій будівлі, зможуть найбільш продуктивно виконати майстра-електрики, при цьому в короткий термін. Робота відбувається за штрабленіе і проводці без псування обробки. Фахівці підключать необхідні точки з найбільшим зручністю для господаря, розрахувавши за схемою все навантаження і можливість максимального їх збільшення. Менеджер компанії, який надав електриків, зробить по калькуляції і ознайомить з вартістю, виконаних дій.

Дії виконують в декілька етапів. Закінчивши проектне обстеження, приступають до підготовчих робіт, влаштовуючи гнізда, поглиблення в яких будуть прокладені кабелі, встановлені розетки і вимикачі. На замовлення змонтують електрощитове обладнання, підключать побутову техніку та освітлювальні прилади. Виробництво монтажних робіт, передбачає використання своїх витратних матеріалів і комплектуючих, компанія допоможе їх вибрати.

Тільки професійний електрик передбачить всі нюанси електрифікації по функціональності приміщень. Особливі ТУ при монтажі електроустановочних виробів в кухні, з передбаченими відстанями між розетками та газовими трубами. З підключенням заземлення, при використанні електричної плити. Майстри встановлюють освітлювальні прилади у ванних з герметизацією з вологозахищеними розетками.

Завдяки досвіду фахівців, правильної проводці, дотримуючись усіх правил, господар не буде схильний до, виходу з ладу обладнання через стрибки напруги, утворення замикань електромереж, виникнення пожежонебезпечної ситуації.