Про нашу поїздку навколо Боко-Которської бухти і про оренду авто в Чорногорії

Ну що сказати, це була моя мрія: об'їхати всю Боко-Которської бухти по периметру. А у Сергія було бажання покерувати в Чорногорії і протестувати місцеву систему оренди автомобілів. Це була неідеальна поїздка, нам трохи не пощастило з погодою, але все одно це було неймовірно красиво. І ще тепер у мене є нова мрія: об'їхати всю Боко-Которської бухти по периметру в сонячний теплий день.

Услуги адвокат по кредитам в Белой Церкви по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Припускаю, що цей пост буде досить об'ємним, тому що збираюся розповісти про наші пригоди докладно і детально, так що його можна було б назвати так: «Вся правда про нашу поїздку навколо Боко-Которської бухти». Плюс як бонус відгук про оренду автомобіля в Чорногорії.

Навколо Боки Которської

Почну з самого початку. Була неділя, небо було не дуже ясним. І раптом ми вирішили, а чому б нам не взяти в прокат автомобіль і покататися по Чорногорії саме сьогодні? Нам було відомо, що бронювати автомобіль онлайн годі й менше, ніж за добу, тому ми вирушили в салон rent-a-car в Будві, який запримітили напередодні. У неділю він був закритий, як і багато інших аналогічних контори. У підсумку, ми знайшли салон, що працює в неділю. Думаємо, що салон належить російським, принаймні менеджер була російська, а чорногорці, як з'ясувалося, у вихідні працювати не люблять.

Автомобіль в оренду в Будві

Ми взяли одну з найдешевших машин, малолітражний Fiat Punto (на фото). Послуги оренди обійшлися нам в 30 євро на добу. Для оформлення договору і страховки (яка є обов'язковою) нам знадобилися паспорт, права міжнародного зразка і заставу в 100 євро (теж обов'язково, сума від салону до салону варіюється). Процес оформлення зайняв не більше 10 хвилин. Малолітражки нам виявилося більш, ніж достатньо. Швидкісний режим в Чорногорії рідко буває вище 60 км / ч, їзда на великих швидкостях по гірській місцевості просто небезпечна, хоча дорожнє покриття в країні цілком хороша.