Правила еротичного масажу: для жінок і чоловіків

Сексуальні задоволення в житті не обмежуються тільки заняттями любов'ю. Еротичний масаж - особливий вид насолоди, що включає як масаж сам по собі, так і ласки інтимного характеру, а також красу споглядання оголеної краси тіла.

На этом сайте вы сможете найти Боди массаж https://moulin-rouge.kiev.ua/ru/bodi-massazh получить много приятных ощущений за доступную цену.

Навіщо це потрібно?

Головна мета еротичного масажу - не стільки порушення, скільки розслаблення.

Такий масаж надає позитивний вплив на

сексуальну енергію, гармонію почуттів, допомагає досягти розкутості і краще ознайомитися з ерогенні зони - власними і партнера. Він пробуджує нові сексуальні почуття і емоції і покращує відносини між партнерами в цілому.

Загальні принципи

Тобто ті, які важливі при виконанні еротичного масажу і для чоловіків, і для жінок.

Як це не парадоксально, під час еротичного масажу потрібно спілкуватися і розмовляти. Тобто обговорювати свої відчуття і просто говорити про любов.

Для цього необхідна особлива обстановка. Повний спокій, відключені мобільники, м'який, приглушене світло, спокійна музика, ароматичні свічки. У кімнаті має бути тепло, щоб не відволікатися і не покриватися мурашками.

Протягом усього часу застосування добре використовувати крем, але найбільш натурального походження. Різкий запах може перешкодити справі. Що стосується ароматичних масел, ідеальними запахами для збудження можуть бути апельсин і пачулі, кориця і бергамот, жасмин і ірис, тубероза і іланг-іланг.

«Об'єкт» масажу повинен перебувати в розслабленому стані, для цього перед «сеансом» можна прийняти ароматичну ванну.

Інтенсивність рухів під час масажу повинна «нарощуватися» поступово. Починати варто з ніжних кругових пестять дотиків, пізніше переходячи до розігріваються (посилюються розтирання), ще пізніше - до енергійним ( «месім тісто», защипують, розминаємо). Серед інших рухів, що використовуються в еротичному масажі - вібрація, пальцевий масаж кінчиками нігтів або подушечками, мовою і губами, масаж гарячим диханням. Особливе мистецтво - масаж власним тілом. Можна трохи стосуватися партнера або припадати до нього і «створювати тертя», а також використовувати підручні предмети, наприклад, пір'ячко, шматочки хутра, ніжного шовку або більш щільного оксамиту.

Очікувано, що «виконавцю» або «виконавиці» еротичного масажу належить бути в оголеному стані, але жінці можна накинути на голе тіло і щось легке і повітряне.

Для чоловіків

Для початку про найчутливіших чоловічих місцях. Це сідниці, внутрішня частина стегон, западини під колінами, соски і навколишнє їх шкіра, пальці рук і ніг, потилицю, куприк, зона живота між пупком і лобком. Ну, і, звичайно, ті особливі індивідуальні зони, про які знаєте ви або він.

За основу (для партнерів обох статей) можна взяти приблизно таку схему.

Починайте з масажу рук і ніг. Це розслабляє, знімає напругу м'язів, втома, підсилює кровообіг. Адже в кінцівках дуже багато чутливих точок! Між іншим, ерогенні зони у багатьох чоловіків розташовані саме на пальцях рук і ніг, тому непогано приділити увагу кожному пальцю. Долоні добре розминати за допомогою кругових рухів кісточок кулака, стопи, подушечками великих пальців.

Потім можна перейти до спини. Починати з ніжних погладжувань, потім переходячи до більш інтенсивного впливу. Хребет (від початку до кінця) можна пропрацювати кісточкою або подушечкою вказівного пальця, спускаючись від шиї до крижів. Ерогенна зона у багатьох представників сильної половини людства знаходиться між лопатками - тому варто помасажувати цю зону.

Логічне продовження масажу спини - сідниці. В процесі варто активно використовувати ритмічні рухами, після чого переходити до погладжувань і натисканням, що (за допомогою кулаків). Ну а далі йдуть розминання.

Опускаємося все нижче. Масажуємо задні поверхні ніг. Спочатку можна по черзі обхопити кожну ногу партнера обома долонями і провести вгору-вниз. Після цього випливають розминання, рубають руху по задній і внутрішній частині стегна і потягують шкіру руху за допомогою долонь.

Прийшов час «перегорнути партнера», тому що настає час для масажу живота і грудей. Головні руху тут - погладжування і поцілунки. Особлива увага приділяється сосок партнера. Звичайно, у чоловіків вони далеко не так чутливі, як у жінок, але все-таки чутливі. Однак варто, щоб мова під час цього приємного дійства був розслаблений, щоб у чоловіка не з'явилося хворобливих або неприємних відчуттів.

Увага! У більшості чоловіків на животі є ерогенна зона, що знаходиться трохи нижче пупка.

Логічне продовження - масаж геніталій. Якщо ви не хочете, щоб все переросло в статевий акт різко і стрімко, ласки геніталій не варто робити інтенсивними. Чоловіче достоїнство треба піддати лише легким дотиків.