Поради по візуальному збільшенню маленької кімнати

Маленька кімната - завжди велика проблема для господарів. Звичайно, є варіант «прорубати» стіну, і з'єднати кілька приміщень в одне. Але є варіанти і простіше, про яких і піде мова в даній статті.

Если вам срочно нужна работа,мы сможем вам помочь фирмы по трудоустройству в израиле на выгодных условиях.

Існують кілька цікавих дизайнерських прийомів, що дозволяють візуально збільшити невелику кімнату. Особливо важливі вони стають, коли в приміщенні багато речей і їх нікуди дівати, а стіни просто «тиснуть» на господарів. Завдяки деяким радам і рекомендаціям, наведеним у цій статті, маленьку кімнату можна зробити затишною і просторою.

Напевно, головне правило візуального збільшення кімнати, про який знають майже всі - це фарбування стелі, стін і підлоги в світлі кольори. Причому поверхні необов'язково саме фарбувати, підійде і наклейка світлих шпалер. Дійсно, чим ближче до білого кольору будуть поверхні, тим ширший буде здаватися приміщення.

Далі, варто перейти до чогось більш серйозного, а саме до меблів. Тут є кілька важливих правил - меблі не повинна бути занадто громіздкою і яскравою. Дійсно, ті предмети інтер'єру, які так і кидаються в очі, так і «кричать» про свою значущість - всі ці речі будуть неодмінно «звужувати» приміщення. Меблі повинна бути спокійних кольорів, світлої і не контрастною. Підійдуть світло-зелені, блакитні, кремові відтінки. Світлі тони завжди в пріоритеті, навіть великі приміщення не бажано примушувати темної або яскравими меблями. Ну і, звичайно ж, різні дивани, шафи, столи і ящики - всі ці предмети побуту повинні ідеально вписуватися в маленьку кімнату. Точніше сказати, потрібно грамотно продумати розміри меблів. Шафа, наприклад, повинен акуратно стояти в самому кутку, а не посередині кімнати. Те ж саме і з іншими речами. Тут потрібно запам'ятати і ще одне правило: чим менше меблів і інших предметів буде в приміщенні, тим більше і ширше це саме приміщення буде здаватися.

Бажано, щоб в кімнату надходило природне освітлення. Світло ні в якому разі не можна заступати громіздкими шторами. В крайньому випадку підійде легкий тюль, через який природне світло буде легко проникати в кімнату. Хороший світло завжди допомагає візуально розширити приміщення - про це правило також слід пам'ятати.

Допоможуть в збільшенні маленької кімнати також дзеркала. Звичайно ж, вони повинні бути настінні - так буде зайнято менше місця. По-перше, дзеркала будуть відбивати світло (але в цьому випадку їх краще повісити навпроти вікна). А по-друге, дзеркала завжди допомагають зробити невелике приміщення, здавалося б, трішки просторіше.

Існує ще й безліч дрібних рекомендацій - на кшталт демонтажу міжкімнатних дверей і установки замість неї складаний ширми, установки замість громіздкого шафи маленького комода, перенесення великої кількості книг в іншу, більшу кімнату, і т.д. Всі ці рекомендації і поради допоможуть господарям трохи збільшити приміщення, зробити його візуально більше і ширше.

Поради по візуальному збільшенню маленької кімнати