Переваги будинків з клеєного бруса

Будівлі, виконані з бруса, надійні і можуть експлуатуватися на протязі тривалого періоду часу. В результаті підвищені витрати з лишком окупаються вже в перші кілька років. А про екологічність дерев'яних будинків і говорити не доводиться - в даний час це самий чистий і безпечний з усіх існуючих варіантів.

На этом сайте вы сможете получить бесплатную консультацию регистрация ИП поможем и подскажем.

Переваги будинків з клеєного бруса

Клеєний брус користується підвищеним попитом через свою структури: матеріал виготовляється не з цільного дерева, а з тонких ламелей, склеєних між собою. Всі ламелі (дошки) ретельно підбираються для того, щоб поверхня готового бруса була ідеально рівною. Переваги такої технології полягають в наступному:

Брус має високі показники захисту від впливу негативних факторів зовнішнього середовища - гниття, підвищеної вологості, високої температури, цвілі.

Попередня сушка ламелей дає гарантію того, що клеєний брус не буде деформуватися і розтріскуватися при подальшому його використанні.

З клеєного профільованого бруса можна виготовити конструкції будь-якої архітектурної складності, що широко застосовується в індивідуальному проектуванні будинків.

Процес побудови проходить оперативно без особливих труднощів, в результаті чого виходить добротне житло з шикарним інтер'єром.

Будинок з клеєного профільованого бруса не потребує додаткової теплоізоляції, так як має високу енергоефективністю. Крім того, відсутність тріщин і щілин в стінах і стелі дозволяє заощадити бюджет на внутрішній обробці. По суті, дерев'яний будинок готовий до експлуатації вже відразу після будівлі і потребує лише в косметичних роботах і фінальному оформленні інтер'єру. А використання для виробництва бруса хвойних порід дерева перетворить обитель в справжній казковий терем з неповторною атмосферою.