​Парк «Тхеджонде», Південна Корея

Парк «Тхеджонде» розташований в південному напрямку від Пусана. Тутешня природа порадує погляд будь-якого мандрівника дивовижними деревами, мальовничими скелями і морським побереж'ем. Найвищі вершини скель Тхеджонг дозволять бажаючим насолодитися прекрасними краєвидами, які відкриваються на океан. У гарну погоду звідси можна спостерігати не тільки острів Орюк, а й місця, розташовані набагато далі, наприклад, японський острів Цусіма, що знаходиться на відстані понад 60 км від найближчої точки огляду.

Компания Mix Light предлагает Вашему вниманию огромный ассортимент осветительных приборов по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Барвисті рівнини і густі ліси парку «Тхеджонде» займають близько 160 000 км2. Найвища вершина скельного масиву, що прикрашає побереж'е, оточена густими лісами, в яких живе понад 20 видів унікальних субтропічних дерев. Тут можна зустріти і камелії, і сріблясті магнолії, і могутні хвойні велетні, а різноманітність місцевої фауни не раз змусить вас здивуватися екзотичного виду тутешніх тварин. Досвідчені туристи знають, що тільки в цих місцях можна зустріти дивний симбіоз блакитного моря, високих скелястих гір, унікальною рослинності і пейзажів, що радують погляд своєю красою і первозданністю.

Найбільш відвідуваним місцем у парку є Південної Кореї обсерваторія, дістатися до якої можна по окружній дорозі, що з'єднує інші пам'ятки «Тхеджонде» і тягнеться на протязі 4,5 км уздовж узбережжя. Саме через близькість до моря цей шлях ось уже тривалий час є улюбленим місцем цінителів піших прогулянок і пробіжок серед чарівної природи місцевого краю. Для зручності відвідувачів крім асфальтових доріг в парку було створено залізничне сполучення. Спеціальний поїзд під назвою «БУВИ» з'єднує термінал парку, храми Течжонса і Гюминса, а також шлях до маяка.

Парк «Тхеджонде» ви можете відвідувати як вранці, щоб насолодитися чудовим сходом сонця, так і ввечері, для того, щоб поспостерігати за красивим заходом або здійснити нічну подорож по тутешньому лісі. Знайте, що подорож в ці місця залишить вам найнезвичайніші і барвисті спогади.