​Підкладка під ламінат або паркет

Для якісного функціонування статі з паркетним або ламінатним покриттям дуже важливим моментом є хороша шумоїзолірующая і шумопоглинаюча підкладка під ламінат або паркет - щоб кожен крок, кожне пересування по поверхні підлоги не викликали роздратування.

Вы можете купить фитобочку по самой выгодной стоимост на сегодняшний день.

Адже все звукове явище ми з вами називаємо по-різному: то шумом, то звуком. І справа полягає саме в тому, що грань між 2 цими поняттями досить умовна. Якщо вам приємний звук кроків коханої людини, то сусіди знизу можуть сприймати його просто як тупіт по паркету. Якщо після укладання паркету виникає скрип, то це буде значить, що була допущена якась помилка при самій укладанні або ж ви придбали браковані дошки, у яких порушена геометрія. Укладений правильно паркет або ламінат скрипіти не може. Звук який схожий на цокання, буде виникає тому, що ви вибрали малу товщина самого покриття для дуже величезній площі. Беззвучно за даним покриттю можна буде ходити в м'яких тапочках або ж босоніж. Чим товщі сама дошка, тим менше вона буде звучати. Отже, якщо ви вибираєте покриття, наприклад, для спальні, беріть те, що важче в прямому сенсі цього слова.

Вибір підкладки залежить від виду підлогового покриття, типу конструкційної основи підлоги і специфіки вимог споживача. При правильному монтажі підкладка значно збільшує термін служби даного підлогового покриття, забезпечує комфорт при експлуатації. Використання різних підкладок під підлогове покриття вже давно стало традицією. А сучасні матеріали роблять самі підкладки багатофункціональними: це і згладжування незначних нерівностей основи підлоги, і захист від проникнення вологи, і шумоізоляція. Найбільш часто використовуються наступні матеріали: підкладка з спіненого поліетилену, пробкова підкладка, бітумно-пробкова підкладка. Вибрати для себе потрібний вид ви зможете, зайшовши на будь-який сайт магазину підлогових покриттів.

Види ізоляційних матеріалів, використовуваних в якості підкладок:

1. Гофровані пластини товщиною 5 мм, виготовлені з екструдованої полістирольної піни; мають відмінні ізоляційні характеристики, легко вирівнюють перепади висоти і дрібні нерівності до 3 мм. Використовуються для всіх видів мінеральних основ статі.

2. Полістирольний спінений матеріал товщиною рівною 2 мм являє собою рулонний матеріал, який має дуже хороші ізоляційні властивості і стійкість до тиску, вогнетривкий. Використовується для всіх типів основ.

3. Спінений поліетилен (ІЕ) товщиною 3 мм, питома вага 30 кг / м3; дуже еластичний і пружний, добре стискається матеріал, використовується перш за все для укладання в рідко відвідуваних приміщеннях.

4. Водо- і паронепроникним полістирол товщиною 3 мм з алюмінієвим покриттям з одного боку відмінно підходить для укладання на всі типи мінеральних основ, незамінний насамперед в підвалах і новобудовах.

5. Гофрокартон - спеціальний гофрований картон товщиною рівною 2,5 мм з дуже низькою щільністю (275 г / м2), на 100% придатний для вторинної переробки; використовується для нагріваються підлог.

6. Натуральна пробка (рулонний або листовий матеріал товщиною рівною 2 мм) - хороша підкладка для підлогових покриттів, зроблених з натурального дерева. Використовується також д ля нагріваються підлог. Коркова крихта, яка має однакові розміри забезпечуватиме мікровентиляцію, саме завдяки їй відбувається видалення / усунення вологи (наприклад, через плінтус вентильований). Перевагами пробкової підкладки є її еластичність і шумопоглинаючі властивості - вона згладжує маленькі нерівності підлоги і до того ж ефективно поглинає будь-який шум.