Особливості збирання офісів

Імідж компанії в першу чергу складається з результатів роботи співробітників. Однак чималу роль відіграє перша думка. Приємне враження на відвідувачів, клієнтів і партнерів зробить красивий дизайн, сучасні меблі, а також чистота і порядок. До того ж чистий офіс впливає на продуктивність співробітників, їх самопочуття і здоров'я.

Если вы нуждаетесь в уборке дома или офиса, наша компания поможет вам Hemstädning i Stockholm у нас профессиональные специалисты сделают свою работу на высоком уровне и недорого.

Щоденне прибирання офісів

Включає в себе видалення пилу з поверхонь. При цьому дуже важливо здійснювати маніпуляції зверху-вниз. Насамперед потрібно прибрати пил з горизонтальних площин, потім зі шаф, тумбочок, підвіконь і полиць. В останню чергу - з робочих місць співробітників.

Крім цього кожен день необхідно виконувати суху чистку підлоги і меблів. Після використання віника пил все одно осідає на предметах. Щоб цього не відбувалося, краще користуватися пилососом.

Провід, оргтехніку та монітори потрібно протирати спеціальними серветками. Після цього можна приступати до вологого прибирання підлоги. Не варто забувати і про винесення сміття.

До щоденного прибирання офісів належать і така процедура, як чистка унітазів і раковин. Всю сантехніку необхідно обробити дезінфікуючими засобами.

періодична

Час від часу потрібно проводити чистку дзеркал, вікон, декоративних елементів, освітлювального устаткування. Раз в пару місяців необхідно виконувати хімчистку м'яких меблів і килимових покриттів, якщо вони є.

Генеральна

Вона може бути як плановою, так і приуроченої до якогось важливої події. Даний захід найкраще довірити професіоналам. Генеральне прибирання передбачає великий обсяг завдань, відповідно, фахівців потрібно чимало.

Крім перерахованих вище процедур генеральне прибирання включає в себе миття дверей і вікон, чищення жалюзі, миття радіаторів, хімчистку меблів і килимів, миття холодильника, мікрохвильової печі та іншої побутової техніки, ретельне прибирання туалету.