Особливості розсилки в вайбере

Головною перевагою нового майданчика стане можливість відправки повідомлень не тільки окремим особам, але і зробити загальнодоступну трансляцію. Таким чином, бізнесмени і їхні менеджери зможуть поліпшити клієнтський потік на їх сайти, отже, почати спостерігати приріст основних показників.

У нас вы сможете заказать рассылки вайбер это надёжно и удобно.

Не секрет, що новий додаток планує впровадження тематичних чатів, в які і потрібно буде розміщувати свої пропозиції. Виходить, що вайбер, випустивши нову розробку, дозволить людям розкручувати свій бізнес. А це суттєво перевага.

Говорити про нову версію вайбер можна довго, але поки вона знаходиться на стадії тестування, я зупинюся на перевагах вже наявної програми:

безкоштовна відправка послань;

можливість прикріплювати до повідомленням картинку, відео та аудіо файли;

довжина повідомлення, що відправляється обмежується тільки вашими думками (ви можете писати стільки інформації, скільки вважаєте за потрібне, а адресат отримає її в повному обсязі);

розсилки законні, так як користувач при установці програми, погоджується отримувати рекламу;

всі телефони і посилання, розміщені в повідомленні клікабельні;

дану можливість здатний використовувати будь-який бізнесмен, адже вайбер використовують мільйони сучасних громадян.

Особливості розсилки в вайбер

Вибравши програму, ви повинні запам'ятати одне правило - не використовувати масову розсилку, або виробляти це досить акуратно. Вся справа в тому, що адміністрація вайбер категорично проти спаму, отже, при виявленні такого, аккаунт відправника блокується назавжди. Ви хочете втратити можливість підтримувати спілкування з клієнтами по засобам цього додатка?

А як бути тим, хто хоче виробляти масову розсилку? Просто потрібно використовувати спеціальні програми, що дозволяють змінювати номер відправника або замовляти розсилку у досвідчених менеджерів. Провернути це безкоштовно не вийде. Вартість процедури буде залежати від кількості послань, що відправляються вашим клієнтам.