Огляд речового мішка.

Речовий мішок вперше був прийнятий на постачання ще в армії царської Росії в 1869 році, за основу був узятий речовий мішок Туркестану народів. Він прийшов і в Червону Армію, і в Радянській Армії він використовувався, правда, з невеликими змінами в конструкції. Використовується він і зараз, в країнах колишнього Радянського Союзу, однак поступово замінюється і виходить з обороту. А речмішки зі складів, відповідно приходять на вторинний ринок для цивільного використання, потрапляючи, таким чином, в наші з вами руки. Ціна на нього не така велика, навіть найменша серед рюкзаків, за що він і отримав заслужену любов. Розглянемо ж його конструкцію і функціональні елементи докладніше.

На этом сайте интернет магазина военторга вы сможете купить  штурмовой рюкзак, имеются различные модели по выгодной цене.

Речовий мішок являє собою дійсно щось на зразок мішка, тільки з єдиною лямкою, пришитою внизу. Розміри мішка 60 на 42 см., Обсяг мішка становить приблизно 20 літрів, чого вистачає для мінімального обсягу спорядження і запасного обмундирування, як-то нижню білизну і провіант.

Для того щоб переносити речовий мішок на своїх плечах, вам потрібно його зав'язати, в прямому слові. Ви стягуючі горловину за допомогою вшитой мотузки, після цього лямка, з якої ви споруджуєте петлю, стягується на горловині, утворюючи, таким чином, плечові лямки рюкзака.

Лямки мають грудну стяжку, представлену стропой і металевої двохщілистими пряжкою. Грудна стяжка досить зручна, цілком комфортная.Вещмешок обладнаний фронтальним кишенею для дрібних речей, який замикається на клапан і гудзик, а також має шкіряний прозора кишеня для ідентифікаційної таблички, в нашому випадку, вона відсутня.

Речовий мішок обладнаний стропами з боків для закріплення додаткового спорядження, як-то скатка з ковдри, плащ-намету або шинелі. Стропи представлені брезентовими стропами, трёхщелевой металевою пряжкою і шкіряної антабкою. Для прикладу, на речмішку закріплена скатка з ковдри. Подібне рішення досить зручне, оскільки речі це габаритні, і в разі зберігання їх усередині рюкзака, місця для зберігання інших особистих речей просто не було.

В принципі, це досить дешевий і зручний елемент спорядження, єдиний мінус якого - м'яка спина, яка при довгому переході не дуже-то і зручна, що вирішується розміщенням всередині речового мішка по всій площині спини наприклад, пятіточечніка, або ж згортка з плащ-палатки . В іншому, досить хороша і надійна річ.