На що звертати увагу при виборі змішувачів

Змішувачі в раковинах ванних і кухонь - часто використовувані будинки пристосування. Важливо, щоб вони були легкі у використанні, міцні і ефективно виконували основну функцію - контроль сили натиску струменя і змішування холодної та гарячої води.

На этом сайте большой выбор смесители для умывальников https://marsus.ua гарантируем высокое качество и низкую цену.

Крім того, змішувачі грають не останню роль у візуальному сприйнятті раковини, і тому повинні бути гарні і вписуватися в дизайн кімнати.

Змішувачі для кухонь і ванних представлені безліччю форм, стилів, оздоблень, і, що найважливіше - технологій. У цій статті ми хочемо розповісти все, що знаємо про змішувачі та тому, на що варто звернути увагу при їх купівлі.

Види змішувачів і їх функціональність

При виборі змішувача варто враховувати конструктивні відмінності між видами замикаючих механізмів. Саме грунтуючись на цьому елементі виділяються різні типи змішувачів:

1. Вентильний

Оснащений двома вентилями-ручками (кран-буксами), окремо для регулювання гарячої і холодної води - цей тип змішувачів є класичним і був найпопулярнішим в радянському цивільному будівництві. Виробники настільки розширили модельний ряд і дизайн вентильних змішувачів, що з естетичного різноманітності їм складно скласти конкуренцію.

Вентильні змішувачі діляться на дві групи, в залежності від характеру замикаючого елементу: з еластичною прокладкою і з керамічним клапаном.

У першому випадку в якості запірного елемента зворотно-поступального кран-букси виступає м'яка еластична прокладка. Виробники додають до її складу силікон, щоб зменшити знос і зробити більш довговічною.

У разі змішувача з керамічним клапаном, запірним елементом є дві круглі керамічні пластини з отворами. При повороті вентиля одна з них прокручується навколо своєї осі до повного збігу двох отворів, через яке надходить вода. Ступінь збігу регулює натиск води. Ціна на такий пристрій на порядок вище, ніж на змішувач з еластичною прокладкою, але це виправдано високою надійністю і довговічністю.

Вентильний змішувач непрактичний при налаштуванні подачі холодної і гарячої води, що призводить до її неекономного витраті. Незважаючи на це, вентильні змішувачі - найбільш бюджетний варіант.