Монтаж електричної теплої підлоги під паркет

Монтаж електричної теплої підлоги паркет бажано довірити професіоналам, так як в процесі цієї роботи існує ряд нюансів. Спочатку необхідно грамотно вибрати паркетну дошку, тобто деревину, з якої вона виготовлена. Основну увагу слід приділяти стійкості деформацій при зміні температури. Наприклад, такі породи деревини як бук або клен більш схильні до до деформації, що може привести до розтріскування. Інші ж породи дерева менше схильні до до змін температури. Крім вибору паркету також слід врахувати, що температура теплої підлоги не повинна перевищувати 27 градусів, отже, буде потрібно тепла підлога з якісним терморегулятором.

Вы сможете качественный и комфортный теплый пол Hemstedt купить в Киеве по доступной цене.

Перш ніж монтувати електричну теплу підлогу під паркет, всі підлогове підставу вирівнюється піщано-цементним стягуванням з мінімальними похибками. Коли стяжка добре затвердіє, в заздалегідь розміченому місці в стіні виготовляють нішу під розміри терморегулятора і термостата. Від ніші вниз по стіні до стяжки перфорируют дві канавки. В одній канавці укладають гофровану трубку, по якій будуть йти силові дроти для нагрівального кабелю. Друга ж канавка призначена для укладання проводів для термодатчика. При цьому канавку для проводів термодатчика продовжують пробийте по поверхні стяжки на відстань близько 1 м від стіни. На наступному етапі монтажу електричної теплої підлоги під паркет по всьому периметру стяжки на стіни закріплюють демпферну стрічку.

До початку монтажу електричної теплої підлоги під паркет в стягуванні закріплюється термодатчик і підключається до терморегулятора, а на всю поверхню стяжки укладається термоізоляційний матеріал. Поверх термоизоляционного матеріалу закріплюють монтажну стрічку і приступають до укладання нагрівального кабелю. Існує два способи укладання нагрівального кабелю, паралельний і спіралевидні. При паралельному способі кабель укладається у вигляді змійки. Спиралевидний же спосіб характерний укладанням кабелю по спіралі, у вигляді равлика. При цьому на експлуатацію електричної теплої підлоги під паркет спосіб укладання кабелю ніяк не впливає. Перший спосіб банально легше.

Уклавши нагрівальний кабель і виконавши його підключення до терморегулятора по гофрованої трубці, подальший монтаж електричного теплого статі під паркет полягає у виготовленні тонкої піщано-цементної стяжки. Після висихання стяжки електричний тепла підлога перевіряють на працездатність і приступають до монтажу фанерних листів для укладання паркету. На даному етапі важливо не пошкодити нагрівальний кабель. Закінчивши монтаж фанери, краю між нею порівнюють і починають безпосередньо укладання паркету.